Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Martina Gavriely nechala synovi vytrhat zuby: Každé ráno měl o kousek méně

Martina Gavriely nechala synovi vytrhat zuby: Každé ráno měl o kousek méně
Zdroj: foto Martina Gavriely
+ Další 2 fotografie
zpověď

Moderátorka Martina Gavriely (42) byla nucená svému téměř tříletému synovi Leemu nechat vytrhat všechny zoubky, které byly zkažené ze šťáv známé značky, které pil jako miminko kvůli hydrataci, protože odmítal pít čistou vodu. "Začala jsem sledovat, že Leemu mizej zoubky. Každé ráno měl o kousek méně!"

Moderátorka Martina Gavriely se prvně o nepříjemném zákroku, který syn podstoupil v důsledku zkažených zoubků, nechtěla veřejně svěřovat. Nakonec šla s celou pravdou ven a díky jejímu sdělení si tak nyní může vzít mnoho dalších rodičů příklad, aby to stejné nepotkalo kvůli důvěře právě i je samotné.

Jako matka jsem měla číst a zjišťovat

"Nechtěla jsem to psát veřejně, protože je vina i na mé straně. Jako matka jsem měla číst a zjišťovat. Tím chci říci, že i když mám tři děti, tak neznamená, že jsem vševědoucí," uvádí na svých sociálních sítích.

Celý příběh, který vyvrcholil až k zákroku lékařů, začal již před pár lety v Emirátech.

"Story začala v Emirátech, když mu bylo 5 měsíců, byl pouze a jen plně kojený a venku na slunci 60 stupňů, tak jsem mu začala dávat vodu. Odmítal! Byla jsem z toho dost nervózní, tak jsem mu začala ředit 100% džus od známé dětské značky v domnění, že mu dávám to nejlepší, co je, když lahvička stála kilo, že," svěřuje se Gavriely s tím, že malému synovi nechtěla dávat kvůli velkému obsahu cukru džusy domácí, ale právě ty, které jsou již ověřené.

Za prachy někteří propagují cokoliv: Už jsem na to alergická

"No a výsledek je ten, že jsem začala sledovat, že Leemu mizí zoubky, každé ráno měl o kousek méně. Nechápala jsem vždy, když se říkalo, že to má ze šťáv. Jak ze šťáv?! Přece ty dětské šťávy musí někdo schválit, zda splňují normy atd. Tak jen pro neznalé jako já, dávejte dětem domácí šťávu, hlavně bez kyseliny citronové," napsala Gavriely s dodatkem, jaké zklamání pro ni šťávy od známé dětské značky jsou a ať od nich dávají lidé ruce pryč.

"Vy, co je propagujete, běžte se bodnout. Je to největší sra*ka ever. Už jsem alergická na všechny ty spolupráce cokoli za prachy, třeba ať to děti sežere celé. Lee je bez zubů a jen kvůli tomu, že jeho matka věřila, že je to opravdu 100% džus a že je to nejlepší, co mu mohu na trhu vybrat. Amen," zakončila Martina.


Související články

Další články