Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Martina Gavriely během karantény nelenila: Ve 41 letech je počtvrté těhotná

Martina Gavriely během karantény nelenila: Ve 41 letech je počtvrté těhotná
Zdroj: foto Martina Gavriely
+ Další 4 fotografie
Covid miminko
Půvabná moderátorka Martina Gavriely (41) se pochlubila radostnou novinkou, a to tím nejlepším možným způsobem. Že je počtvrté těhotná, dala vědět přidáním fotky syna držícího snímek z ultrazvuku. Pod příspěvkem se ihned strhla lavina komentářů s gratulacemi.

Po skončení karantény uvalené v důsledku pandemie koronaviru se daly očekávat rozchody a nebo velký babyboom. Mezi ty, kteří doma nelenili, patří také moderátorka Martina Gavriely

Radostná novinka

Na sociální síti se pochlubila radostnou novinkou, že je těhotná. Čtvrté těhotenství oznámila tak, že na svůj profil vyvěsila fotku syna, jak drží snímek z ultrazvuku. Příspěvek komentovala se slovy covid baby, což v překladu znamená covid miminko.

Pod příspěvkem se ihned začaly kupit komentáře s gratulacemi, ke kterým se přidala i Alice Bendová Radost z těhotenství Martiny má i Victoria Velvet "Jeeeee moc gratuluju," napsala Victoria.

Čtyřnásobná maminka

Čtvrtého potomka čeká Gavriely s o několik let mladším partnerem Marcusem Tranem (35), kterému před dvěma lety porodila syna Leeho. Po miminku s Tranem toužila několik let, jenže se jim nedařilo. Otěhotněla, jak sama řekla, až poté, co se přestali snažit.

První dvě děti má Martina z předchozího manželství. Dceři Jessice je už 19 let a synovi Antoniovi 17.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy