Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Martina Balogová tleská eXtra.cz! Přiznala, že jako uklízečka se cítí znemožněna…

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Martina Balogová (38) předvedla v první řadě soutěže SuperStar hlas jako zvon. Svým jedinečným talentem strčila mnohé své kolegy hravě do kapsy. Hudba ji dobře živila, jenže jak plynul čas, přestal o ni být zájem. Teď se podle informací eXtra.cz živí tím, že si mimo republiku vydělává jako pokojská.

Redakci se Martina ozvala. A informace, které máme k dispozici, malinko upřesnila. Protože jsme posledně psali, že už se neživí zpěvem, tak trošku protestovala. „Díky za skvělý článek. No asi vám zatleskám,“ napsala Martina s tím, že není pravda, že by už nezpívala.

Pravda je taková, že Martina pořád zpívá, jen už ne tolik, jako dříve. Spíš skoro vůbec… Dokonce měla pocit, že informace o tom, že se živí jako uklízečka ji znemožnila. Proč? To chápe nejspíš jen ona sama. Martina si přijde na celkem na parádní peníze, zhruba na 30 tisíc korun měsíčně, navíc v eurech. Sem tam si někde na nějaké akci zazpívá a dukáty se jen sypou.

Oproti mnohým svým kolegům ze SuperStar je na tom podstatně lépe, protože nečeká na židli s telefonem v ruce, až se někdo ozve s nějakou moc fajnovou nabídkou, kde jí nabídnou za vystoupení třeba milion korun. Sama jistě ví, že ty časy jsou dávno pryč a asi už jen tak nepřijdou. Samy určitě ne… Naopak většina uzná, že když jsou potřeba peníze, nelení a jde do práce. A za to si zaslouží respekt a palec nahoru!

Související články

Další články