Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Martina a Martin Preissovi zavzpomínali na složité začátky: Naši ji nechtěli, přiznal herec

Martina a Martin Preissovi zavzpomínali na složité začátky
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Vztah

Říká se, že láska si vždy najde cestu. Své o tom vědí i Martina (45) a Martin (48) Preissovi. Ti se totiž seznámili, když byli oba ve svazku manželském s někým jiným. City, které chovali jeden k druhému ale nakonec zvítězily. "Člověk si to zakazuje, že je to chvilkové. Ale pak zjistíte, že to tak není," svěřila se herečka v show 7 pádů Honzy Dědka.

Martina a Martin Preissovi se seznámili na divadelních prknech v Praze, kam herečka přišla z Brna. „Byli jsme spolu dlouho v angažmá, nazkoušeli mnoho inscenací a asi až při sedmé, osmé jsem si řekla, co je to za zajímavého kluka,“ zavzpomínala Martina v show 7 pádů Honzy Dědka.

Netrvalo dlouho a oba herci si k sobě našli cestu. Mělo to ale jeden háček, jak Martina, tak Martin už měli manžela, respektive manželku. Člověk si to zakazuje, že je to chvilkové. Ale pak zjistíte, že to není chvilkové. Ze začátku jsem si ho vůbec nevšímala,“ svěřila se herečka známá ze seriálu Anatomie života.

City ale nakonec byly silnější a ne nadarmo se říká, že srdci neporučíš. Martina s Martinem se do sebe zamilovali, se svými dosavadními partnery se rozvedli a nakonec sůj vztah stvrdili u oltáře v roce 2009. Jak v show řekli, jsou spolu stále šťastní.

Rodiče měli s Martinou problém

Mnohem menší radost měli ze vztahu Martinovi rodiče Jana a Viktor Preissovi. „Naši ji nechtěli,“ přiznal herec. Ať už za tím stál fakt, že se Viktor kvůli Martině rozvedl, nebo byla herečka na rodiče svého partnera přiliš temperamentní, museli řešit i tyto nepříjemné chvíle.

„Asi jsem nebyla standardní žena, jakou by si vedle Martina představovali. Jsem trošku víc spontánní, víc otevřená, ke mně se pojí moje rodina, která je ještě víc spontánní a otevřená. Dokážu pochopit, že jsem na tu rodinu, která žila dlouho na Vinohradech, byla moc. Ve všech směrech,“ uvažovala Martina. Nakonec si k ní ale Martinovi rodiče našli cestu a dvěma hercům tak nic v lásce nebrání.

Související články

Další články