Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Martin Zounar chystá svatbu: Bobo Švarc z Ordinace se žení, kdo je jeho nevěsta

Zdroj: archiv Martin Zounar
+ Další 4 fotografie
Bude veselka
Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě se bude ženit. Martin Zounar se zasnoubil se sympatickou blondýnkou, kterou svým fanouškům představil minulý rok v únoru. Od té doby celý září štěstím a je vidět, že je až po uši zamilovaný.

Herec Martin Zounar se ve svých dvaapadesáti letech bude ženit. Doktor Bobo z oblíbeného televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě je šťastně zamilovaný. Jeho vyvolenou je psycholožka Kateřina.

Bude svatba

Hvězda Ordinace představila fanouškům svoji lásku už loni 27. února, když na sociální síť Martin vyvěsil jejich společný snímek. Randit však začali už půl roku předtím. A po roce jsou tady zásnuby.

Martin si na Instagram přidal fotku, na které leží s Kateřinou v objetí. "Máme štěstí. Máme lásku," napsal herec k fotce. Jeho milovaná má na ruce zásnubní prsten, a tak se zdá, že do toho Zounar konečně praští. Ostatně proč by také ne, když je šťastný jako blecha.

Roztomilá rodina

Martin si z prvního velkého partnerství odnesl dceru Claudii. Kateřina má zase dcerku Sofii. Dohromady tedy tvoří opravdu rozkošnou rodinku. Podívejte se do fotogalerie, jak krásnou nevěstu si Zounar vybral.

Související články

Další články