Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Martin Zounar (54) šel tvrdě do sebe, předvedl úžasnou proměnu

Martin Zounar (54) šel tvrdě do sebe, předvedl úžasnou proměnu
Zdroj: profimedia / se svolením M. Zounara / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Instanews

Herec Martin Zounar (54) se pochlubil obdivuhodnou proměnou těla, na kterém maká již sedm měsíců. Herečka Alice Bendová (47) ukázala nadupaný hrudník, stejně jako její kolegyně Kristýna Leichtová (35), a zpěvačka Dara Rolins (48) posílá slunné pozdravy z Itálie.

Obdivuhodná proměna Martina Zounara

Herec Martin Zounar se rozhodl zatočit s nadbytečnými kily a jeho cesta za zdravějším tělem se mu nejen daří, ale je také velkou motivací pro ostatní bojovníky. "Zdravím vás! Prázdniny v plném proudu a trochu se chci pochlubit, jo makám a je mi dobře už 7. měsíc. I vy vydržte, jde to," uvedl na svých sociálních sítích.

Alice Bendová dráždí fanoušky

Jedna z nejuhrančivějších českých hereček Alice Bendová potěšila fanoušky snímky z dovolené. Svůj skvostný hrudník vystavila v plavkách. "A my bychom tady klidně zůstali, ale práce volá. Obytňáčkem do Rakouska, nebo sjíždět Ploučnici, nebo chodit s batohem po českých horách. Bohužel nestihneme všechno, ale víkendy v září jsou také dobré. A musíme se jet podívat do Palerma, na to se těším," uvedla ke snímku.

Dara Rolins posílá slunné pozdravy

Zpěvačka Dara Rolins frnkla do Itálie, odkud posílá svým sledujícím slunné pozdravy. "Podniknout výlet na Gardu je vždy dobrý nápad, tzv. na jistotu. V rámci jeho 70km rozlohy tady vždy objevím něco nového, neobjevného z kategorie ACH. Za chvíli už hurá domů," uvedla.

Kristýna Leichtová ukázala nadupaný hrudník


Půvabná herečka Kristýna Leichtová se nechala zvěčnit v červených plavkách. Navíc se rozhodla promluvit o čtení, které ji otevřelo oči. "Tohle čtení! Jediný čtení, ke kterému jsem se u moře dostala. Otevřelo mi to oči. Došlo mi, že některý fórky a poznámky od mužů směrem k ženám, nejsou v pohodě...," uvádí ve svém příspěvku.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy