Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Martin ze Survivoru si pustil pusu na špacír, Novotného tím vytočil: Meleš hovadiny, durdí se

Novotný přišel s vyjádřením k Martinovi Konečnému.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova/koláž
+ Dalších 10 fotografií
Survivor 2023

Martin Konečný odhalil další zákulisní informace z natáčení Survivoru. A radost z jeho slov nebudou mít především tvůrci show, kteří se pokouší skrz televizní obrazovky tvořit dojem, že soutěžící na ostrově strádají ve všech směrech. Vše je ale zdá se jinak. To alespoň vyplývá z tvrzení muže, který skončil až na druhé pozici. Ten totiž v živém vysílání s moderátorem Ondřejem Novotný odhalil, že někteří soutěžící měli na ostrově k dispozici zubní kartáčky a pasty.

Říká se, že co se stane na ostrově, zůstane na ostrově. To ale zdá se neplatí pro letošní finalisty Survivoru. Pusu na špacír si po návratu pustil nejdřív Filip Jánoš, který ve studiu Extra Hosta odhalil, že Karolína Krézlová měla během show podvádět s jídlem, které údajně získávala od místních rybářů. Tyto informace nám následně potvrdili i Kristián Kundrata či Ondřej Novotný, který doslova řekl, že nepochybuje o tom, že se to dělo, jen k tomu neexistuje důkaz.

Nejdál ale zašel Martin Konečný, který nyní odhalil, že někteří soutěžící měli během natáčení privilegovanější postavení než ostatní. Informaci, která se neměla nikdy dostat na veřejnost, odhalil během živého vysílání na Instagramu Ondřeje Novotného, které je aktuálně ke zhlédnutí na Youtube, když se ho moderátor show zeptal, co ho na ostrově nejvíc štvalo.

Někteří soutěžící měli zubní kartáčky, rozčiluje se Martin

„Pět šest lidí mělo k dispozici zubní kartáček. Andrejka, Pepa, Kulhy, ten měl zánět, Johanka měla zlomený zub a Karolína. Hlavně Hrdinové. Ti, co měli rovnátka, ti dostali kartáček. Když jeden má zubní kartáček, tak proč ho neměli všichni?! To mě štvalo, ta nespravedlnost. Někdo mohl, někdo ne. Jeden měl povoleno si vyčistit zuby, druhý ne. To je obrovsky nefér,“ rozčílil se Konečný s tím, že ještě ho štvalo, že kolem tábora Hrdinů bylo víc palem než kolem toho jejich.
„Hrdinové měli sto palem, my jenom dvanáct. Taková nespravedlnost,“ pokračoval Konečný, z jehož slov bylo zřejmé, že má pocit, že soutěžící z řad celebrit měli jiné zacházení než třeba on.

Ondřej Novotný ho ale na místě zpražil. „Víš, že jsem to říkal stokrát. Survivor není o tom, aby byl spravedlivý. Říkáš hovadiny. Uvědomuješ si, že si někdo vyčistil zuby? Ty tam jsi tři měsíce a vytáhneš, že si někdo vyčistil zuby,“ rozčílil se Novotný, který mu vmetl do tváře, že za nespravedlivé by se dalo považovat i to, že šest dní nemohl soutěžit, přesto zůstával v soutěži a dostal šanci bojovat o pohádkovou výhru, zatímco jiní soutěžící vypadávali.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy