Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Martin ze Survivoru nepřestává překvapovat. Výpověď v práci a sen o slávě a showbyznysu

+ Dalších 7 fotografií

Milionová výhra mu unikla doslova mezi prsty, Martin Konečný se ale svého snu na pohodlný život nevzdává. A má jasný plán, jak toho docílit. Ve studiu pořadu eXtra Host přiznal, že plánuje velké stěhování a už nikdy nechce pracovat rukama. 

Natáčení Survivoru obětoval téměř tři měsíce svého života a došel až na konec. Přesto se z Dominikánské republiky vrátil bez vytoužené výhry, která mu proklouzla mezi prsty doslova o chlup. Martin Konečný i tak přišel s geniálním plánem, jak na své účasti v Survivoru vydělat. Nejenže si během rozhovoru pro eXtra.cz řekl o peníze, aby odpovídal na pikantnější otázky, ale následně i přiznal, že od teď chce žít ze své slávy, kterou získal právě díky Survivoru.

Chce prorazit v showbyznysu

“Já z něčeho žít musím. Nechci do fabriky. Chci žít ze slávy,” přiznal Martin a uvedl, že je aktuálně nezaměstnaný a rozhoduje se, co bude dělat dál. Poté, co přičichl k showbyznysu, mu práce rukama nevoní.

“Chtěl bych dělat showbyznys. Ale jak vidím, ten je drsný a tvrdý. Vstávání o čtvrté, abych byl v šest ve fabrice, už není pro mě. Nechci vstávat do fabriky nebo abych musel dřít pro zaměstnavatele od rána do večera. Nechci do fabriky, aby mě na lince honil nějaký šéf,” dodal Konečný s tím, že po Survivoru mu přišla nabídka na práci v zahraničí za tři tisíce eur měsíčně, dotyčný se mu ale už potom neozval.

Velké stěhování do Prahy

Nyní plánuje velké stěhování. “Budu se muset přestěhovat do Prahy. Teď bydlím u Lídy, má prostory, chatku a tam bych mohl být. Chtěl bych být tady, i když netuším, co bych chtěl dělat,” dodal Martin, který hned několikrát zopakoval, že už prostě nechce pracovat.

“Já se těžké práce nebojím, ale už nechci. Chtěl bych nějakou práci v showbyznysu,” uzavřel Martin v rozhovoru ve studiu pořadu eXtra Host a z jeho slov je zřejmé, že by se rád stal influencerem. Přestože byl téměř tři měsíce na obrazovkách televize Nova, na Instagramu ho sleduje necelých devět tisíc lidí. A poté, co ze své prohry v rozhovoru pro eXtra obvinil Johanku, se zástup jeho fanoušků ztenčil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy