Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Martin se v Survivoru opět vybarvil: Johanka mu zachránila krk, on ji za odměnu poslal domů a ještě to bouřlivě oslavoval

+ Dalších 5 fotografií

Martin Konečný patří již od začátku reality show Survivor k tvářím, na které budou diváci ještě dlouho vzpomínat. Upoutal na sebe pozornost zejména vulgárností, perverzním chováním k ženám a také problémy s hemoroidy. A byť ze začátku byl nenáviděný jak diváky, tak spoluhráči, postupně se jeho chování měnilo k lepšímu. Jenže události z posledního dílu nasvědčují tomu, že to s proměnou nebude tak horké. Podle diváků se totiž zachoval jako buran. 

Pětačtyřicetiletý Martin Konečný měl v posledních dílech problémy s hemoroidy, kvůli zdravotním problémům se dokonce nemohl zúčastnit soubojů. Krk mu pak zachránila Johanka, která pro něj zahrála skrytou imunitu. V posledním dílu se ale ukázalo, že tento herní tah se jí šeredně vymstil.

Naposledy v Survivoru Konečný opět překvapil. Vypadalo to, jako by jeho veškeré zdravotní problémy byly zničehonic pryč. O tom, že Martin simuluje, přitom spekulovala v posledních dílech už Karolína Krézlová. “Tvůj herecký výkon na kmenovce, když jdeš hlasovat a trvá ti to pět minut a člověk má pocit, že je ti 70, a pak najednou tě tady vidím přeskakovat přes větev, když se hledá imunita...” reagovala nedávno na Martina.

Že by na spekulacích Krézlové bylo něco pravdy? Při souboji o individuální imunitu překážku přeběhl jako kamzík. Jako by jeho nesnesitelné bolesti, kvůli kterým se sotva hýbal, byly nenávratně pryč. Na individuální imunitu to ale nestačilo, tu získal Tomáš. V duelu se tak Martin postavil s Johankou. “Je férové, aby si ten duel dali spolu,” vysvětloval Tomáš na kmenové radě.

Rozkopl překážku a řval jako tur

V duelu se Martin vážně vyznamenal. Rozkopl překážku a řval jako tur. “Ááá! Toto je Sparta! Vždycky Sparta!” hulákal v odkazu na film 300: Bitva u Thermopyl a kompletně ignoroval poraženou Johanku, která se nad ním nedávno slitovala a zachránila ho. Na to ale Martin nebral žádné ohledy. Tím ještě víc poštval diváky proti sobě.

Ve finálové trojce se spolu tak utkají Martin Konečný, Karolína Krézlová a Tomáš Weimann, který se stal žhavým favoritem na triumf. Velké finále můžete sledovat už 17.5.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy