Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Martin Schreiner z Tváře shodil neskutečných 35 kilo: Během pandemie nelení

Zdroj: TV NOVA, archiv Martin Schreiner
+ Další 3 fotografie
PROFIL
Martin Schreiner se do povědomí televizních diváků zapsal v soutěžích SuperStar a Tvoje tvář má známý hlas. Ty mu přinesly desetitisíce fanoušků na Instagramu a díky této základně teď může připravovat své první album.

Zpěvák Martin Schreiner, který se proslavil v poslední řadě SuperStar a jehož jsme mohli vidět také v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, je jednou z vycházejících hvězd českého divadla. V SuperStar skončil na třetím místě, nejvýše ze všech českých zpěváků. Tyto dva pořady mu přinesly desetitisíce fanoušků, kteří ho sledují na jeho Instagramu.

Martin Schreiner shodil 35 kilo

Zavalitý zpěvák se po skončení soutěže rozhodl, že něco provede se svou váhou. Od skončení SuperStar se tak Martinovi podařilo shodit neuvěřitelných 35 kilogramů. K tomu mu pomohlo především každodenní cvičení a správná strava. Sice tvrdí, že během karantény a natáčení Tváře opět přibral, ale už se zase pokouší váhu shazovat. Během koronavirové pandemie ovšem pracovně nelení - připravuje své první CD, které by mělo vyjít na jaře, a zkouší hned dva muzikály zároveň. Ty by měly mít premiéru hned po otevření divadel. Podle svých slov by se také nebránil roli v seriálu, pokud by přišla nabídka.

Hvězda muzikálů

Martin už odmala chtěl hrát v muzikálech. Kvůli svému otci ale původně studoval střední technickou školu v Pardubicích. Mezitím však začal potají navštěvovat konzervatoř. To mu jeho otec zatrhnul, ale Martin se v 18 letech rozhodl, že si může dělat, co chce, a začal se věnovat zpěvu naplno. V muzikálech se uchytil ještě předtím, než se proslavil v SuperStar. Jeho první velkou rolí byl Šašek v Muži se železnou maskou. Mimo to jsme ho mohli vidět i v Mýdlovém princi nebo Trháku. Momentálně zkouší v Divadle Broadway muzikál Láska nebeská, kde se potká například s herečkou Malvínou Pachlovou Čtyřiadvacetiletý zpěvák bude v tomto muzikálu na motivy písní Waldemara Matušky hrát Hynka, slizouna, kterého nikdo nemá rád. Nejbližší příležitost, kde Martina můžeme vidět, je v dnešní Show Jana Krause

Má Martin Schreiner partnerku?

Jedním z témat, která kolem Martina obíhají, je, zda-li má přítelkyni. Na svém Instagramu se sice často objevuje s herečkou Berenikou Suchánkovou, s tou jsou ale "jenom" nejlepší přátelé. Pokud tedy Martin přítelkyni má, daří se mu ji pečlivě schovat.

Související články

Další články