Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Martin Nejedlý a jeho partnerky: Prezidentův poradce přebral ženu svému souzenému kamarádovi

Martin Nejedlý a jeho partnerky: Prezidentův poradce přebral ženu svému souzenému kamarádovi
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Partnerky

Martin Nejedlý (55) patří mezi muže, o kterých se toho moc neví, a to přesto, že je už devět let poradcem prezidenta Miloše Zemana. Bývalý volejbalista si své soukromí střeží a málokdo o něm ví, že byl hned dvakrát ženatý. V současnosti navíc žije s bývalou ženou svého kamaráda a podnikatele Bronislava Mikysky, který skončil ve vazbě kvůli daňovým únikům. 

O Martinu Nejedlém, druhém nejvlivnějším muži z okolí Miloše Zemana, není známo, kde a co vystudoval a v jakých oborech podnikal. Ví se ale, že v roce 1990 se stal volejbalovým mistrem Československa v dresu Zbrojovky Brno. Následně odletěl do Ruska, kde dlouhá léta podnikal, a dokonce se tam podle informací novináře a spisovatele Jaroslava Kmenty oženil s ruskou manželkou.

Po návratu do Česka při vyhlašování ankety Zlatá hokejka se seznámil se sestrou Andrey Verešové Alexandrou (46). Tu si následně vzal za ženu a společně přivedli na svět dvě děti. Manželství jim ale dlouho nevydrželo.

Svedl ženu kamaráda

V roce 2018, kdy Zeman obhájil v prezidentských volbách svůj mandát, byl Nejedlý na následném slavnostním večírku spatřen po boku nového objevu. Tím byla Zuzana Mikysková, tehdy ještě manželka podnikatele Bronislava Mikysky.

Pikantní na tom je, že Mikyska, mimochodem trestně stíhaný podnikatel za daňové úniky, je dlouholetým kamarádem Nejedlého. Znají se totiž z Brněnské Zbrojovky, kde spolu hráli volejbal. Podle Blesku prezidentův poradce na Zuzanu narazil tak, že ho Mikyska požádal, ať se postará o jeho rodinu, když kontroverzní podnikatel putoval do vazby.

Nejedlý se o Mikyskovu rodinu postaral se vším všudy. Se svou manželkou Alexandrou se rozvedl a v luxusní vile na pražské Hanspaulce začal žít se Zuzanou i jejím potomkem, kterého Nejedlý vychovává spolu se svými vlastními dětmi.

Související články

Další články