Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Martin Konečný ze Survivoru dští síru na Johanu: Z její zrady se nedokáže vzpamatovat

+ Dalších 11 fotografií

Martin Konečný, účastník Survivoru, který na sebe upoutával pozornost již od začátku, titul nezískal. Vítězství mu uniklo pouze o jeden jediný hlas. Johanka Fabišíková, která s ním byla dlouhou dobu v alianci, nakonec hlasovala pro Tomáše a Martinův sen tak zcela rozdupala. Martin poskytl naší redakci rozhovor, ve kterém o zradě promluvil. Odpuštění se konat nebude. 

Martina Konečného si diváci již od začátku reality show Survivor spojovali především s vulgárností či sexuálními narážkami směrem k ženám. Zpočátku nikdo nepočítal s tím, že by se v soutěži udržel tak dlouho. On překvapil a dostal se do finálové dvojky. Vítězství se mu rozplynulo před očima ve chvíli, kdy Johanka Fabišíková hlasovala pro Tomáše.

Ta v minulých dílech Martinovi zachránila krk. Zahrála pro něj skrytou imunitu, slitovala se nad ním kvůli jeho zdravotním problémům, když na ostrově bojoval s hemeroidy. „Stalo se mu to, když s Andreou bojoval o individuální imunitu. Jeho zranění bylo tak vážné, že musel rovnou na operaci. Na další kmenové radě měl pod sebou několik polštářů,“ řekl moderátor Ondřej Novotný. I z tohoto důvodu bylo Johany rozhodnutí velkým překvapením.

Pro Konečného je to nechutná zrada. „Měl jsem vítězství na dosah a byla tam zrada, která mě mrzí. S tou osobou se nebudu bavit, nepodám jí ruku. S lidmi, se kterými jsme si důvěřovali, jsme si řekli, že když se někdo z nás šesti dostane do finále, tak mu dáme hlas. Já bych té Johaně hlas dal, pro mě je to konec,“ vysvětluje.

Mohl jsem být někdo. To je zrada

Odpuštění se zcela určitě konat nebude. Poražený Martin na promítání velkého finále v Duplexu celou dobu Johanku ignoroval, ani ji nepozdravil. „Odpuštění 100 000 euro? Já jsem byl dělník, který vydělával 1 000 měsíčně, já jsem mohl 100 měsíců žít jako pán. Mohl jsem být Survivor, mohl jsem být někdo. To je prostě zrada,“ rozčiluje se.

Martin dokonce potvrdil informace, že Johance psal jeho bratr. O výhružky podle něj ale nešlo. „Já jsem nikomu nepsal. Pokud napsal bratr, tak maximálně negativně, že je zlá a byla to zrada, ale výhružky ne. Netuším, není to pravda. To je dezinformace,“ uvádí na pravou míru.

Zeptali jsme se, jak si po návratu z ostrova užívá slávu. Ten ji ale nepociťuje, lidé ho prý nepoznávají, ačkoliv zůstává věrný svému ikonickému outfitu z ostrova. „Nárůst slávy jsem do dnešního večera nepociťoval. Cítím bolest. Bolí mě srdce, bolí mě peněženka a bolí mě hlava. Byl jsem zrazený, podvedený, oklamaný. To mě nepřebolí,“ ​připomíná na závěr Johančinu zradu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy