Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Martin Kocián z Luneticu zaplnil díru po vyhaslé kariéře: Září po boku půvabné brunetky

Martin Kocián z Luneticu: Zdá se, že seká latinu po boku své lásky
Zdroj: Se souhlasem Martin Kocián
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií

Známý bouřlivák a bývalý člen kapely Lunetic zpěvák Martin Kocián (46) o sobě dal po delší době vědět a šel na to bez okolků! Na Faceboku sdílel peprný snímek se svou láskou a vzkázal: “Ahojky všem zamilovaným!” Zdá se, že díru v srdíčku po vyhaslé kariéře mu zaplnila tahle půvabná brunetka. Že by se dal konečně do kupy a začal žít spořádaný život?

Martin Kocián, bývalá ikona kapely Lunetic, má za sebou poněkud krušné časy. Pravděpodobně v souvislosti s nabytou obrovskou slávou spadl do drog, čímž svou kariéru definitivně zazdil.

Další členové populárního bandu s ním v roce 2019 nekompromisně vyrazili dveře poté, co nedorazil na vystoupení, jak jsme psali. „Nepřijel jsem, protože jsem byl sjetý a nechtěl jsem, aby mě lidi viděli v tomhle stavu. Vypnul jsem i telefon,“ svěřil se po čtyřech měsících od události Blesku s tím, že údajně je již čistý.

Chtěl se vrátit zpět na pódia

Kocián se posléze chtěl vrátit v plné síle mezi partu Lunetic zpět, ale po několika šancích, které od ostatních členů v minulosti dostal, už další příležitost nezískal. „Lidsky ani profesně už nemám sílu znovu přesvědčovat pořadatele o tom, že tentokrát je možná v pořádku. Byl to šikovný, hodný kluk, ale má v sobě démony. A člověka, který má takové potíže přes dvacet let, nepředěláte za pár měsíců. Nevěřím tomu,“ vysvětloval pro eXtra.cz důvod zamítnutí comebacku Aleš Lehký.

Zdá se ale, že Kocián teď seká latinu.

Vypadá to, že nyní svůj veškerý volný čas tráví po boku své lásky, půvabné brunetky, kterou se často pyšní na svém Facebooku.

I nyní se zase ozval všem svým fanouškům a lidem, kteří s ním i přes těžké chvíle zůstali, a poslal jasný vzkaz. "Ahojky všem zamilovaným," napsal pod společnou fotku.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy