Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Další pád Martina Kociána na dno. Hledal práci na stavbě, dostal nabídku do Clashe. Stále přitom bojuje s drogami

+ Dalších 23 fotografií

Martin Kocián z Luneticu míří do Clash of the Stars. Bývalou hvězdu populární kapely čeká souboj na blížícím se osmém turnaji v Ostravě, jak bylo oznámeno na tiskové konferenci, během které se Kocián postaral o pořádnou show. Nejdříve si střihl sólo vystoupení na podiu, předvedl prvky break dance a v rozhovoru pro eXtra.cz následně promluvil o své drogové závislosti. Jak se mu boj s démony daří? Přiznává, že příliš dobře ne. 

Velkým překvapením pondělní tiskové konference k nadcházejícímu galavečeru Clash of the Stars 8 byl rozhodně příchod Martina Kociána, bývalého člena jedné z nejúspěšnějších chlapeckých hudebních skupin 90. let 20. století. Ten byl v průběhu tiskovky představen jako jeden z aktérů nadcházejícího turnaje.

Jak to vzniklo? "Vzniklo to tak, že jsem nejdříve hledal práci na stavbě, potom jako elektrikář a pak jsem v metru potkal kluky, kteří mi řekli, jestli nechci do klece," prozradil na místě v rozhovoru pro eXtra.cz.


Kocián: Největší soupeř jsem sám sobě

Kocián se v kleci představí 22. června na galavečeru COTS8 v Ostravě. Na tiskové konferenci však chyběl jeho soupeř. "Největší soupeř jsem sám sobě, protože si hraju na něco, co nejsem, a snažím se skončit s drogami. Díky tomu zápasu a díky tomu sportu se trochu koriguju, protože to ještě nemám vyřešené," prohlásila v rozhovoru někdejší ikona hudební scény, která kvůli svému bouřlivému stylu života zazdila svou hvězdnou kariéru.

Jak se mu tedy v boji s omamnými látkami momentálně daří? Příliš dobře ne. Na událost dorazil zjevně posilněný, což ostatně následně i potvrdil pro eXtra.cz. "Daří se to skvěle, podívej se, jak jsem zpocenej," zavtipkoval. "Jde o to, že Louis Armstrong vyhrál sedmkrát Tour de France a byl taky pod vlivem. Od zítra budu muset přestat mluvit a začít prostě trénovat a dělat švihadlo 9 minut a dát tomu srdce do 20. června, kdy má zápas Mike Tyson, a pak mám dva dny potom já," spustil Kocián, který se na tiskovce postaral o pořádnou show.

Kocián si na podiu střihl i menší hudební vystoupení a předvedl break dance. Menší ukázku si můžete přehrát na našem Instagramu. V rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu, následně promluvil o aktuálních vztazích se zbývajícími členy kapely Lunetic. "Je mi líto, že to takhle skončilo. Když se nad tím zamyslím, je lepší neopouštět staré přátele pro nové, jak složil v textu pro písničku Zdeněk Svěrák," řekl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy