Drogová minulost, problémy s gamblerstvím a hádka s partnerkou, která vyvrcholila zlomenými žebry. Taková je životní dráha Martina Kociána po opuštění kapely. Nyní žije v Praze a živí se jako kuchař. Má v plánu odjet za kamarádem do Chorvatska a pracovat tam. S automaty prý sekl a uvědomuje si hodnotu peněz.

Na podzim ho čeká kvůli napadení bývalé přítelkyně soud. „Na jaře se rozhodla, že už u ní nebydlím. Pohádali jsme se a já jsem se pak už jen bránil. Vzala na mě golfové hole, dělá kickbox, má sílu. Poprali jsme se. Už předtím jsme měli bouřlivý vztah. Zlomil jsem jí žebra. Z bytu mě vyhodila zásahová jednotka. A v září nebo říjnu budu mít soud kvůli ublížení na zdraví,“ řekl Martin v rozhovoru pro Blesk.cz.

Momentálně hledá Martin novou partnerku. Chce prý holku do nepohody, která by s ním spala na výletech pod širákem. Z předchozího vztahu má dceru Vanesku (7) a touží ještě po synovi. Na sociální síť si dal fotku, kde mu pohlaví zakrývá jenom plyšák. Těžko říct, jestli na tohle nějakou novou známost sbalí.

„Od září budu zpívat v kostelním sboru, abych cvičil hlas. Začínám zpívat s revivalovou kapelou. Už máme sjednaná vystoupení. Mám v tom jasno. Šedesát procent práce, třicet procent zpěv a deset procent zábava,“ uzavírá své plány do budoucna.