Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Martin Kocián už je zase v problémech: Lunetic od něj dává ruce pryč

Lunetici se v roce 2018 vrátili v plné sestavě s turné k 20. výročí
Zdroj: Se souhlasem Lunetic
+ Dalších 6 fotografií
EXKLUZIVNĚ
S některými lidmi ze showbyznysu se jejich problémy táhnou celý život a bohužel to vypadá tak, že nejinak je tomu i u Martina Kociána (42), který otevřeně přiznává, že v minulosti měl velké problémy s pervitinem. Když ho skupina Lunetic vzala po letech na milost pod podmínkou, že se nesmí už znovu utrhnout ze řetězu, souhlasil. Pár dní po něm už ale opět není ani vidu, ani slechu, a dokonce bez omluvy nepřišel na koncert, na kterém měl vystupovat.

„O Martinovi už několik dní vůbec nic nevíme. Nebere telefony a ani jeho maminka netuší, kde je. Údajně měl vyrazit do Prahy. Na poslední vystoupení ale nepřijel,“ řekl eXtra.cz manažer Luneticu Zdeněk Obhlídal.

Martin Kocián se do boy bandu vrátil kvůli loňské koncertní šňůře k dvaceti letům od založení.

„Tyhle epizody míval opakovaně. Tentokrát to ale bylo nastavené tak, že jakmile zklame, ve skupině dál nebude působit. Ale pro nás bylo zásadní hlavně to, aby se coby zakládající člen zúčastnil dvacátého výročí. To se povedlo, všechno ostatní bylo navíc. Jedinou omluvenkou pro současné chování by asi bylo jen to, kdyby přinesl potvrzení, že ležel v nemocnici v kómatu,“ dodal manažer.

Martin Kocián o svých drogových eskapádách hovořil otevřeně

Loni se dokonce objevilo nové obvinění z návratu k drogám a napadení expřítelkyně, zpěvák to ale odmítal. Zdá se ale, že se k pověsti černé ovce Luneticu bohužel zase vrátil…

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy