Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Martin Kocián se zamiloval: Dám vám 4 rady, jak na lásku, říká v novém videu

+ Dalších 9 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Talentovaný Martin Kocián má po delší době opět důvod k radosti. Našel si totiž po delší pauze novou partnerku. S ní se i pochlubil na sociálních sítích. Ale protože není sobec, natočil exkluzivně pro eXtra video, v němž radí lidem, kteří jsou single, jak uspět v lásce...

Martin měl v minulosti kvůli lásce oplétačky s policií, když na něj bývalá partnerka podala trestní oznámení. Zasnoubil se s dnes už bývalou partnerkou Kateřinou a vztah s ní byl hodně dynamický. Kvůli tomu, že ji napadl v jedné z četných hádek, kdy se nechal vyprovokovat, odešel od soudu s roční podmínkou s tříletou zkušební dobou.

Jenže Kateřina je minulostí. A Martin opět září štěstím... "Ahoj, kamarádi a kamarádky, moc rád bych vám představil nový domov, ale hlavně moji novou přítelkyni. Jsem šťastný," uvedl "Koci" k fotografiím s novou láskou.

Martinovy 4 rady

Vypadalo to, že poté, co odešel z kapely Lunetic kvůli sporům s dalšími členy, se mu jen tak dařit nebude. Realita je ovšem opačná. "Jsem hrozně zamilovaný. Hrozně to chci vykřičet do světa... A víte co, chtěl bych se všemi podělit o to, co člověk musí udělat, aby získal životní lásku. Lidem dám čtyři rady," řekl redaktorovi eXtra.cz sympatický hudebník.

Jak slíbil, tak udělal. Martin natočil pro eXtra.cz exkluzivní video, v němž radí nezadaným, nebo zklamaným v lásce, jak si najít životního partnera. Podívejte se na video, jak hravě lze někoho sbalit...

Související články

Další články