Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Martin Kocián: Jsem hrabě Monte Piko. Obvinili mě z nebezpečného pronásledování

Navrátilec a král pervitinu Martin Kocián.
Zdroj: Showpix.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
PŘIZNÁNÍ

Exhvězda Luneticu Martin Kocián (47) je podle svých vlastních slov posledních pár měsíců bez drog. Následky jeho „chemických“ období si ponese ale dlouho. Došlo to až tak daleko, že si vyslechl obvinění z nebezpečného pronásledování.

Martin Kocián na policii

„Nedávno jsem byl obviněný z nebezpečného pronásledování. Předvolala si mě kvůli tomu policie,“ řekl eXtra.cz průšvihář Martin Kocián. Ten už v minulosti čelil opakovaným obviněním ze strany své bývalé přítelkyně, kvůli ublížení na zdraví nakonec dostal i podmínku a zákaz pobytu v Praze.

„Pořád jsem tu návštěvu oddaloval, nakonec to ale dopadlo dobře. S policajty mluvím slušně, ale mluvím s nimi jen do doby, než mi to může ublížit. Snažím se s nimi povídat co nejmíň,“ přiznává. Podrobnosti toho, o co šlo, si nicméně rozhodl nechat pro sebe.

Exekuce za miliony

Tvrdí ale, že pod vlivem pervitinu nedělal až na jednu velkou výjimku nic, za co se stydět.

Byl bych moc rád, kdybych byl hrabě Monte Piko. Člověk se závislostí, kterou nezvládá, si nemůže myslet, že může dělat všechno. Opilec se ožere a někoho zbije, narkoman pro dávku taky udělá všechno. Do takového stavu jsem se nikdy nedostal. Jsem člověk, který si drogami způsoboval, způsobuje nebo bude způsobovat problémy, ale nikdy bych nepřetáhl hranici, aby to bylo úplně přes čáru,“ věří Martin Kocián.

Nicméně období, kdy na něčem frčí, přece jenom mají následky.

„Já od roku 2000 neplatím vůbec nic. Nemůžu mít žádný majetek a oddlužení v mé situace nepřipadá v úvahu. U mě to jde tutově do milionů. Mám dluhy u státu, penále, pokuty a podobně. Ani nechci vědět, kolik to celkově dělá. Jsem holt lajdák a nechal jsem to zajít daleko. Nevadí mi dlužit, jen mě mrzí, že kdyby se dcera časem nevzdala dědictví, ponese si to za sebou jako rodový erb,“ dodal bývalý člen boybandu Lunetic, který na sebe poví snad úplně všechno.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy