Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Martin Kocián jako otec selhal. Dceru neviděl dva roky. Promluvil k ní přes eXtra: Vanesko, neber drogy, vzkázal jí

+ Dalších 10 fotografií

Martin Kocián není vzorný otec a moc dobře to ví. Bývalý člen chlapecké skupiny Lunetic se v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že své jediné dítě neviděl více než dva roky a se svou dcerou Vanesou nemá žádný kontakt. Může za to jeho drogová minulost. 

Martin Kocián sice tvrdí, že je poslední tři měsíce čistý jako lilie, avšak čas, který mohl strávit se svou dcerou Vanesou, mu to nevrátí. Toho si je bývalý člen kapely Lunetic dobře vědom. A to přesto, že se sám rozhodl, že se se svou dcerou nebude vídat. Měl pro to pádný důvod.

Zvláštní vzkaz pro dceru

“Byl jsem ve stavu, kdy mi nikdo nevěřil. Mám to za sebou. Až to uvidí moje dcera, Vanesko, je to blbost. Neber drogy, miluju tě,” řekl během rozhovoru pro eXtra.cz, když popisoval, jak před dvěma lety prodělal po užití pervitinu toxickou psychózu a skončil na deset dní v Bohnicích.

I proto jsme se ho zeptali, jaký má vztah se svou dcerou, která letos oslavila dvanácté narozeniny. Ačkoli bylo na Martinovi zřejmé, že jde o citlivé místo, odpověděl. Bylo to ale smutné povídání. “Jsme v neutrálním stavu. Jako Švýcarsko za druhé světové války. Nechal jsem to dojít tak daleko, že jsem nechtěl, aby mě viděla v těchto stavech,” přiznal Kocián, čímž přiznal, že se se svou dcerou nevídá.

Promarněný čas

“Vrátil jsem se do Prahy, bydlím v této ulici, kde děláme rozhovor, pracuju a nechci, aby se za mě styděla. V deliriu jsem ji nevyhledával. To mě samozřejmě na druhou stranu velmi mrzí, protože drogy, alkohol a jakákoli závislost vám berou čas s lidmi, kteří si to zaslouží. Takže vy trávíte čas s cikánama, gamblerama, dealerama, idiotama, ale netrávíte čas s lidmi, kteří vás mají rádi. Tímhle rozhovorem to neomlouvám, ale dám to do pořádku. Vanesa je moje dcera. Tímhle rozhovorem se ztrapňuju, protože jsem roli otce nevykonával dva roky. Rok a půl jsem ji neviděl. Nemáme žádný kontakt,” sypal si popel na hlavu Kocián, který ale prý neměl doma vzor, od kterého by se mohl inspirovat.

“Můj táta emigroval, když mi bylo šest let. Jel jsem za ním druhým svobodným vlakem do Norimberku po osmi letech. Jsem pořád lepší, tati, než ty. Neviděl jsem ho osm let. To se prostě stává,” dodal exčlen Lunetiku, kterého jsme se zeptali, kdo je pro něj hnacím motorem pro to, že je aktuálně čistý.

Dceru neuvidí ani na Vánoce

“Je to kvůli mámě, dceři a bráchovi. Kvůli nim funguju normálně. Chlap by měl mít tři věci. Vyčištěné zuby, ženskou vedle sebe a motivaci,” dodal Kocián, který by svou dceru sice rád brzy viděl, na Vánoce to ale nebude. Přitom před jedenácti lety, kdy ji ukázal poprvé, o čemž informoval Super.cz, působil jako dokonalý tatínek.

“To by bylo povrchní. Půjdu za ní před nebo po,” uzavřel Martin, se kterým jsme se setkali v Eddie's barber, kde ho rovnou i ostříhali. “Pokusil jsem se ostříhat sám doma, ale vypadalo to strašně,” vysvětloval. Na celý rozhovor s ním, během kterého došlo i na kliky, se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy