Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Martin Husár chce v Survivoru dokázat, že není křehký umělec: Umím se bít, tvrdí

Martin Husár zabojuje v reality show Survivor: Chci ukázat svou osobnost, umím se bít
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova, Instagram Bandurko
+ Dalších 17 fotografií
BOJ

Reality show Survivor každý rok přinese mix zajímavých a rozdílných účastníků. Stejné to je i letos. Jedním z hráčů, kteří budou bojovat na pustém ostrově, je i Martin Husár, známý jako Bandurko. Ten se živí jako umělecký ředitel, věnuje se zpěvu a tanci. V Survivoru se muž, jenž je přezdívaný v českém prostředí jako brambora, pokusí dokázat, že není jen křehkým umělcem, ale tvrdým bojovníkem.

Život Martina Husára není jednoduchý. Přes výzvy, které mu postavil osud do cesty, a ztráty svých blízkých si však udržel pozitivní přístup. V Bratislavě ho znají jako "nočního starostu", člověka, který zná každý kout města a miluje nezkrotný puls ulice. Jeho vášeň pro hudbu a kulturu je nepřehlédnutelná a na Instagramu sdílí momenty ze svých koncertů.

Survivor není pro Martina jen soutěž, ale příležitost ukázat svou kreativitu a bojového ducha. “Já jsem se přihlásil proto, abych ukázal celou komplexnost své osoby, že neumím jen tvořit, ale že se umím i bít,” řekl ve svém medailonku pro TV Nova. Ve hře se chce ukázat jako strategický hráč s precizním načasováním. Přestože ho na ostrově bude zřejmě trápit stesk po rodině a přátelích, doufá, že všechny překvapí a vydrží ve hře co nejdéle.

Doporučené video: Rozhovor pro eXtra.cz s moderátorem reality show Survivor Ondřejem Novotným.

Bandurko se připravoval ve fast foodu

Svou strategii na přežití bude měnit podle aktuální situace. “Být tady a teď a pouze se soustředit na cíl, na výhru,” svěřil se. Sám se považuje za rozvážného pozorovatele, který zasáhne v pravou chvíli. Zároveň má sklony k tomu, aby se tlačil do vůdčí role, což může být jeho silnou stránkou v náročných situacích.

Martin však zároveň prozradil, že se na Survivor nijak nepřipravoval. Prý "posilňoval své tělo sýrovou sezónou ve fast foodu". Již brzy uvidíme, zda na to nedoplatí.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy