Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Martin Hranáč z VyVolených: Postavil si byznys na vysmívání se Romům!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Rasismus
Mamka Martin Hranáč (36) z druhých VyVolených byl vždycky bavič. V poslední době si hlavně dělal legraci z muslimů (kvůli svému vztahu s jedním z nich), teď přesedlal na Romy. Je z něj Erika Gadžiová!

„Hej, panebože, já jsem tu gádžovku nechtěla kopnout do obličeje. Byla bílá, byla mlha, já za to nemůžu. A ta řasenka mi spadla do kabelky, ani nevím, jak se to stalo. Opravdu, panebože!“ modlí se naoko coby romská žena v jednom ze skečů. V jiném zase vysvětluje, že kvůli doktorovi začal běhat, ale coby „cikánku“ ho honí policajti s podezřením, že něco ukradla.

V dalším si stěžuje, že třináctiletá dcera chtěla z Eriky udělat babičku. „Jak já k tomu přijdu být ve dvaceti babičkou?“ rozčiluje se v roli Martin Hranáč, který se nám nedávno přiznal, že v ložnici měl už 1 500 mužů.

Někdo by to mohl brát jako silně xenofobní, Martinovi přátelé ale namítají, že Hranáč je showman a takové věci neřeší. A divákům se líbí, má statisícová zhlédnutí.

Na druhou stranu: na romskou ženu si hraje i Honza Bendig, který začal se scénkami mnohem dřív a coby Roma ho nikdo z rasismu obvinit nemůže…

Související články

Další články