Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Martin Hranáč z VyVolených: Měl 1,5 tisíce milenců! Co dělá tohle ulítlo dnes?

Co dnes dělá?
Zdroj: Facebook, TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
Někoho bavil, jiným vadilo jeho přehnané homosexuální chování. Málokdo si dnes po letech vzpomene, kdo vyhrál druhé VyVolené, každý si ale asi vybaví Martina Hranáče (35), který dělal zřejmě největší šou. „Mamka“ dnes randí s ortodoxním muslimem a přiznává, že se za život vyspala s trochu větší gay vesnicí!

„Brzy mi bude šestatřicet a asi jsem dospěl. Říkám si jen, že je pěkná otrava chodit jen do práce a pořád platit nějaké složenky. A takhle to bude až do důchodu,“ řekl jindy věčně blbnoucí Martin lehce depresivně naší redakci.

Smutnit ale nemusí, možná se brzy přižení do zámožné rodiny, v níž se složenky platí samy.

„Chodím teď s jedním Pákistáncem. Je to ortodoxní muslim, takže když spolu spíme, mám na krku křížek. Cítím, jak spojuju náboženství,“ říká Martin, který v podobném duchu vytočil už hodně lidí videem Volím SPD, jež se ale Tomiovi Okamurovi rozhodně nemohlo líbit.

„Potkali jsme se v Německu a zatím je to mezi námi ve fázi poznávání se. Pochází z celkem zámožné pákistánské rodiny, jinak pořád lítá po světě a hlavně za částí rodiny v USA, takže se vidíme jen párkrát do měsíce. V září bych měl za ním letět na tři týdny do Pákistánu. Mám jen strach, abych tam nezůstal na orgány,“ děsí se naoko Hranáč. Nejen na orgány, Martine, mohl bys taky dopadnout jako Tereza H., dodáváme my.

Víme, že býval docela do větru, což sám přiznává. „Snažil jsem se to poctivě spočítat, ale nejde to. Měl jsem zhruba patnáct set chlapů. Teď mi jde nejvíc asi o něhu,“ prohlašuje otevřeně.

Budete se možná divit, ale nenechá se jen tak živit. Pracuje, a dokonce rukama!

„Jsem číšníkem v pětihvězdičkové restauraci. Už tam dělám tři roky. Slušně si vydělám. Dost na to, abych ušetřil a ještě si čas od času něco koupil. Pohoda,“ dodal Martin Hranáč. který vystupuje přehnaně gaysky natruc a v reakci na to, že ho v pubertě kvůli vrozené zženštilosti každé tři dny někdo zbil.

Mohlo by vás zajímat

Další články