Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Martin Fenin má miminko: Holčička slavného fotbalisty dostala exotické jméno

Martin Fenin má miminko: Holčička slavného fotbalisty dostala exotické jméno
Zdroj: Archiv Martin Fenin, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Víme víc
Fotbalový útočník Martin Fenin (33) se na svém Instagramu pochlubil novým přírůstkem do rodiny. Holčička dostala neobvyklé italsko-japonské jméno. Fotbalista ale neprožívá jen krásné chvilky, na sociálních sítích byl nedávno nařčen z rasismu.

Český fotbalový útočník Martin Fenin (33) se pochlubil novým přírůstkem do rodiny. Beáta Hubocká (31) mu porodila holčičku. Ta dostala nádherné, avšak neobvyklé jméno Mia. To v italštině znamená "moje". Ovšem v japonštině, kde je jméno také velice populární, jej můžeme vykládat jako "svatyně" anebo "krásnější a krásnější".

Není divu, že se známý fotbalista rozhodl dát dceři právě jméno Mia. Jmenuje se tak totiž jedna z vůbec nejslavnějších ženských fotbalistek, Mia Hamm. Možná je tak o osudu jeho dcerky rozhodnuto.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Martin ale neprožívá jenom krásné chvilky. Fanoušci na Instagramu mu nedávno dali pěkně sežrat rasismus, ze kterého jej obvinili. Martin se totiž vyjádřil ke kauze, která se stala ve Slavii, kdy obránce Ondřej Kúdela (34) během zápasu slovně napadl záložníka Glena Kamaru (25). Kúdela na Kamarovu adresu pronesl: "Jsi za*raná opice. Víš, že jsi!"

"I kdyby mu pošeptal to nejhorší na světě do ucha, tak je to jenom mezi nima. On je dospělej a jestli se s tím neumí vyrovnat, ať jde hrát šachy. Když bude všechno rasismus, tak za chvíli nebudeme moct hrát s bílýma kopačkama. Kňourají tam. Kdyby byl takový frajer, tak mu dá dělo rovnou na hřišti," okomentoval Martin kauzu.

"Myslím si, že nemáte pravdu, ač tady říkáte, že jste hrál fotbal na vysoké úrovni, tak si myslím, že moc dobře víte, že rasismus do fotbalu prostě nepatří. Ať je někdo černý nebo bílý, všichni jsme stejní. A kdyby mu řekl něco jiného, tak by se to dalo považovat za to, že je to jejich věc, ale rasismus urazí celou rasu," vysvětlil Martinovi vzdělanější fanoušek, jiní ale s fotbalistou tolik trpělivosti neměli.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy