Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Martin Fenin bude tatínkem! Nebojím se, že bude průšvihář, říká známý fotbalový bouřlivák

Martin Fenin bude tatínkem! Nebojím se, že bude průšvihář, říká známý fotbalový bouřlivák
Zdroj: archiv M. Fenina
+ Další fotografie
Martin Fenin
Věčný fotbalový bouřlivák nepřestává překvapovat. Alkoholu se Martin Fenin (33) straní jak čert kříže, v pražských Řeporyjích se vrátil k fotbalu, zasnoubil se a nyní dokonce oznámil, že bude tatínkem. S partnerkou Betkou Hubockou (31) tak čekají jejich prvního potomka.

Fotbalista Martin Fenin po letním příchodu do klubu FK Řeporyje jen září. „Nedávno jsme se zasnoubili na jednom romantickém místě v Řeporyjích, kousek od stadionu a našeho hnízdečka lásky. No a vzápětí jsme zjistili, že když všechno dobře dopadne, tak to moje angažmá tady nezůstane bez následků,“ prozradil Fenin pro portál Blesk.cz, že s partnerkou čekají miminko.

Se snoubenkou Betkou se Feninovi v Řeporyjích daří a známému fotbalovému bouřlivákovi to jen prospívá. „Nikdy jsem nebyl šťastnější,“ září Fenin.

Jméno ještě nemají vybrané

Podle Fenina nemá Betka strach, že by potomek po tatínkovi podědil jeho stinné stránky. „To byste se museli zeptat jí, ale pochybuju. Zná mě už jen jako solidního, spolehlivého prince. Podle mě ani neví, že jsem byl dřív divočejší. Miminko bude dokonale namixované: noblesní tatínek a nejhodnější holka světě, není co řešit!“ věří fotbalista.

Miminko by mělo přijít na svět na apríla, do té doby čekají na zamilovaný pár samé příjemné starosti. Například ještě musí vymyslet jméno pro svého vytouženého potomka. „Třeba mi poradí fanoušci, ale pochybuju, že bych měl poslední slovo já,“ naznačil Fenin pro Blesk.cz, že hlavní rozhodnutí bude především na mamince.

Související články

Další články