Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Martin Donutil bere na Sáru Affašovou ohledy i v práci: Kvůli své partnerce odmítl milostné scény

Martin Donutil: Milostné scény v Zákonech vlka kvůli Sáře Affašové odmítl
Zdroj: profimedia.cz/Se souhlasem TV Prima/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
vztahy

Martin Donutil (32) je dokonalý gentleman. Ohledy na svou snoubenku Sáru Affašovou, která na konci loňského roku přišla o jejich vytoužené miminko, bere nejen v soukromí, ale i během své práce. Syn Miroslava Donutila totiž v rozhovoru pro Primu přiznal, že právě kvůli ní odmítl v seriálu Zákony vlka, ve kterém roli jeho partnerky ztvárňuje herečka Tereza Švejdová, natáčet milostné scény.

Herec Martin Donutil se svou partnerkou Sárou Affašovou (29) se ještě loni těšili na roli rodičů. Potkala je ale nešťastná událost a o dítě bohužel přišli. "Tohle mělo být to nejšťastnější období našich životů. Místo toho přišel tvrdej pád do hluboký propasti," komentoval smutnou ztrátu pro eXtra.cz minulý rok. Jak je vidět, herec na partnerku bere stále ohledy.

Je zřejmé, že Donutil drží s partnerkou stále pohromadě. Ohleduplnost a citlivost k partnerce se projevuje i na natáčení seriálu, v němž se dokonce vyhýbá i milostným scénám. „Naštěstí je to detektivka a tady se na tyto scény netlačí. Jsem rád i proto, že mám přítelkyni. Moje herecká partnerka Tereza Švejdová je vdaná. Myslím, že oba nás těší, že to máme jenom v textu,“ říká Martin.

Nepříjemná role na pitevně

Díky roli v Zákonech vlka si vyzkoušel, jaké je natáčení na pitevně. Hraje totiž roli policejního technika. „Točili jsme ve skutečné pitevně v Thomayerově nemocnici. Na pitevně jsem točil poprvé. Je to ještě taková old-school pitevna. Je to tam nepříjemné. Aroma, které na pitevně je, směs dezinfekce a odpadu, nemám tyhle věci rád. A to jsem tam jen nesl výsledky nějakého rozboru. Jsem rád, že nehraju doktora, který pitvá,“ řekl Donutil pro TV Prima.

To, jak se Martin úspěšně vyhýbá milostným scénám a jak si poradil s nepříjemným natáčením na pitevně, mohou diváci sledovat každou sobotu ve 20:15 na Primě.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy