Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Martin Dejdar se snažil utopit hereckého kolegu Jakuba Štěpána, ten marně lapal po dechu

Být herec není jen legrace.
Zdroj: oficiální zdroj
Moderátor Evropy 2 Jakub Štěpán (25) minulý týden posílil herecké obsazení seriálu Přístav, který běží na TV Prima. Hned jednu z prvních natáčených scén ale málem nerozdýchal. O drsný zážitek se mu v ní postaral Martin Dejdar.

Říká se, že za vším hledej ženu a není tomu jinak ani v tomto případě. Jakub v roli Lukáše Smetany hraje totiž nešťastně zamilovaného teenagera, a jak už to bývá, k zlomenému srdci patří i alkohol. Hodně alkoholu. V žalostném stavu najde u řeky mladíka Martin Dejdar (Marek Skála), který se ho rozhodne probrat hodně drsnou metodou. Dotáhne ho k umyvadlu a začne ho topit v ledové vodě.

„Na ostrou klapku, po tajné domluvě s režisérkou, Martin pustil vodu a na férovku mě topil v umyvadle. Žábry opravdu nemám a nemít možnost se normálně nadechnout už nikdy nechci zažít. Díky tomu, že jsem to nečekal, jsem se snažil Martinovi vykroutit a normálně se nadechnout, marně.“ Po skončení záběru se všichni smáli včetně zoufalého Jakuba – jen do okamžiku, než se ozvalo: „Natočíme to ještě z jiného úhlu,“ vypráví Jakub Štěpán.

A jak je to s tou nešťastnou láskou? Jakub Štěpán v roli Lukáše Smetany se snaží získat srdce Johany (Sandra Černodrinská), která ale nemá zájem o něj, ale o jeho kamaráda Petra (Petr Lexa). Nezafungovaly pohledy, komplimenty, romantická projížďka na lodi a neprolomily se ledy ani poté, co se Lukáš vetřel Johaně do postele.

Jak dopadne tento milostný trojúhelník, uvidíte v seriálu Přístav už dnes večer ve 20:15 na Primě.

Související články

Další články