Martin Dejdar se pochlubil synem. Fešný Matěj jako by mu z oka vypadl
Martin Dejdar v divadle Ypsilon představil svou knihu s názvem Jedu nonstop na horské dráze. Na křest dorazil jeho dlouholetý kamarád a kolega Jiří Lábus, nechyběla rodina a úvodního slova se ujal Petr Vacek. Herec a sportovec dorazil ve skvělé náladě a stylově oblečený, jak zachytili fotografové eXtra.cz.
Martin Dejdar napsal knihu Jedu nonstop na horské dráze, kde vypráví o svém dětství, odvaze zkoušet nemožné i o životních křižovatkách, které formovaly jeho rodinu. Slavnostní křest si nenechala ujít celá řada známých tváří, ale také jeho sestra Vendula, manželka Daniela a syn Matěj, dcera Sára se nemohla dostavit, neboť je momentálně v zahraničí.
Slavnostní křest knihy se uskutečnil v divadle Ypsilon, jehož je Dejdar dlouhá léta členem. Celá událost se nesla v přátelském a slavnostním duchu. V jeden moment se tak na podiu setkala hercova rodina, Jiří Lábus, Petr Vacek a Hynek Bočan. Na křest dorazil také jeho kolega ze seriálu Specialisté Jiří Hána, který se zdržoval v hledišti. Stejně jako Tomáš Třeštík, který je autorem fotografie zdobící titulní stranu knihy.
Doporučené video: Rozhovor s Martinem Dejdarem.
Eleganci skloubil s rebelstvím
Dejdar dorazil ve stylovém outfitu, ve kterém skloubil eleganci a rebelství. Zvolil světle šedé sako s jemným kostkovaným vzorem, na zádech měl velkou nášivku s motivem Mickey Mouse v podobě lebky. Herec oblékl bílou košili s rozepnutým límečkem a tmavé kalhoty. Působil velmi uvolněným dojmem a v přítomnosti rodiny zářil.
Herec si knihu nadělil ke svým 60. narozeninám. Kromě osobního příběhu jsou v knize i fotografie z dospívání a také vzkazy od jeho kolegů z branže. „Požádal jsem pětadvacet svých kolegů, ale i přátel, kteří nejsou vůbec nijak mediálně známí, aby se o mně nějakým způsobem vyjádřili. A já se přiznám, že jsem při korekturách ty jejich příspěvky nečetl, takže já nevím, co tam je... ale jestli někdo něco, jak se říká, pikantního vyblil, tak si to odskáče,“ řekl Dejdar s humorem v rozhovoru pro eXtra.cz.
Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka
Související články

Utajená vášeň Martina Dejdara: Svou lásku našel na ledě

Martin Dejdar měl tajnou oslavu šedesátin: Dorazil nečekaně i Mirek Topolánek

Špatná zpráva pro Martina Dejdara. Lékaři mu odhalili nepříjemné onemocnění

Dejdar pranýřuje ředitele Ypsilonky i magistrát: Nejsme žádní darmožrouti, říká
