Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Martin Dejdar na zesnulé zpěvačce honil v poslední době plusové body. Pak Špinarové nepřišel ani na pohřeb…

+ Dalších 30 fotografií
GLOSA: Zemřela legendární zpěvačka Věra Špinarová a samozřejmě že mnoho českých celebrit začalo sypat z rukávu srdceryvné vzpomínky. Hlavně že u toho byly kamery a novináři. Kdo si v poslední době nahonil nejvíce plusových bodů, byl takový Martin Dejdar. Ten Dejdar, který pak ani nedorazil na pohřeb.

Dnes se v dopoledních hodinách v Ostravě konal pohřeb legendární zpěvačky Věry Špinarové. Ale jak už to bývá, tak většinou, když zemře nějaká významná česká osobnost, tak spousta lidí si jednoduše řekne, že možnost zviditelnit se na zesnulém nemůže přece prošvihnout.

Samozřejmě že celý ten nechutný kolotoč začal ripováním na sociálních sítích od lidí, kteří pomalu ani nevěděli, kdo Věra Špinarová je. Pokračovalo to rozhovory a strastiplným vyjadřováním do médií.

Některé celebrity, jako třeba Petra Janů, vzpomínaly a vzpomínaly, ale Ostrava pro ně byla daleko a na pohřeb nejely. Petra Janů alespoň poslala věnec. Ovšem největším příživníkem na smrti populární zpěvačky je jednoznačně Martin Dejdar.

Herec před několika týdny ztvárnil v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas právě Věru Špinarovou. Setkal se s ní, trochu potlachali a život šel zase dál. Jenomže několik dnů nato zpěvačka zemřela.

Dejdar si tak nejspíše řekl, že není čas ztrácet čas a Věře natočil „dojemné“ video jako vzpomínku. Bohužel nešlo o nějakou nostalgii, ale o trapnou sebepropagaci samotného Dejdara.

Herec a potažmo i zpěvák dal do videa naprosto nevhodný obsah, za který by se měl stydět. Opravdu přijde někomu vhodné dávat do vzpomínkového videa fotky s roztaženýma nohama a cigárem v puse?

Martin Dejdar kromě příšerného videa toho do médií navykládal opravdu hafo.

A pak se mělo jet na pohřeb. Až do Ostravy. Což je pro pražské celebrity něco jako cesta do Bangladéše. Tam už Dejdar nic do kamer nevykládal, protože tam prostě nebyl.

Je to podobné, jako když se uvadající popový zpěvák Jan Bendig šel zviditelnit na funus Ivetě Bartošové a ronil slzy do kamer. Dejdar stihl ronit slzy už před pohřbem. Proč se tedy trmácet někam do Slezska…

Související články

Další články