Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Martin Dejdar na Přání pro tebe prodělal 100 tisíc: Doufám, že z toho máte radost, vzkázal kritikům

Zdroj: archiv Martina Dejdara
+ Dalších 8 fotografií
vzkaz
Projekt Přání pro tebe, který vytvořil herec Martin Dejdar (55), nabízel fanouškům za poplatek 1500 korun audiopřání a za 2500 korun videopřání od jejich oblíbených umělců. Na projekt se snesla vlna kritiky poté, co dala najevo svou nelibost herečka Nikol Štíbrová (34), jež tento přivýdělek některých svých kolegů nazvala zhýralostí. Dejdar tak Přání pro tebe okamžitě ukončil. Nyní poslal jasný vzkaz všem, kteří ho za jeho kroky zahlcují nenávistnými komentáři a zprávami.

Nikol Štíbrová rozpoutala diskuze na sociálních sítích tím, že zkritizovala projekt Martina Dejdara s názvem Přání pro tebe. Na webových stránkách si mohli lidé za poplatek objednat přání od slavných osobností. Mnozí považují takové vydělávání na fanoušcích za zhýralé, představitel Ozzáka z Comebacku s tím ovšem nesouhlasí.

Poté, co Štíbrová na svém Instagramu prozradila, že některé celebrity neměly o svém umístění na webových stránkách a zapojení do projektu ani ponětí, jako například youtuber Kovy, začal národ Martina drsně kritizovat. Herec se proto rozhodl, že ačkoliv se v podstatě ke všemu podstatnému už vyjádřil, promluví znovu.

Dejdar ve svém novém vyjádření tvrdí, že jeho soukromé telefonní číslo bylo zveřejněno na internetu a lidé jsou nabádáni k tomu, aby mu posílali nenávistné SMS zprávy a volali mu. „Domníval jsem se, že se k celé věci vyjadřuju naposledy, ale není to možné. Včera večer bylo zveřejněno mé soukromé číslo na sociální sítě. S účelem, abyste mi psali, nadávali mi a ponižovali mě,“ řekl.

„Ještě jednou chci zdůraznit, že se stala jedna chyba, za tu jsem se omluvil. Nic víc nezákonného nebo špatného se nestalo. V době jarní krize jsem vymyslel něco, co jsem si myslel, že pomůže kolegům, kteří nemohou točit, nemohou zpívat,“ vysvětlil.

100 tisíc v koši

Martin Dejdar ve svém videu sdělil, jak mělo být naloženo s penězi, za které by si lidé přání kupovali. Promluvil i o tom, že ve výsledku na celém projektu prodělal. „Peníze, které z toho byly, tak byly honoráře. Jako když si jdete koupit cokoliv jiného, tak za to zaplatíte. Ty peníze nebyly pro mě, nikdy,“ obhajoval se.

Dejdar prý netušil, že lidé mohou být tak strašně zlí, a video natočil s tím, že na sobě lži a špínu nemůže nechat. „Já sám osobně jsem v této věci minus 100 tisíc korun. Doufám, že z toho máte radost,“ vzkázal kritikům a dodal, že na svou čest přísahá na to, že nikoho nepovedl a nic špatného neudělal. „Musím na plac, jdu točit Specialisty Doufám, že aspoň to můžu,“ doplnil naštvaně.

Přání od slavných osobností

Na webu Přání pro tebe byla zveřejněna nabídka se jmény celebrit, které měly být do projektu zapojeny. Takovými jsou například Tomáš Matonoha, Bára Basiková, Michal Kavalčík či Adéla Gondíková. Nikol Štíbrová ale zmínila, že některé ze slavných osobností neměly mít o své účasti ani ponětí. Podle Dejdara to ale byl jen Kovy, kterému se za chybu omluvil.

Související články

Další články