Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Martin (†20) se vracel domů v nově koupeném autě: Dálnice se mu stala osudnou

Zdroj: Pluska.sk
+ Další 3 fotografie
Autonehoda
Během úterního rána se na německé dálnici A3 odehrála tragická autonehoda, při které přišel o život dvacetiletý Martin. Zrovna se vracel domů s nově koupeným autem. Bohužel ale narazil do kamionu stojícího v koloně a to mu bylo osudné.

Na německé dálnici A3 mezi městy Wörth na Dunaji a Rosenhof se v úterý ráno odehrála dopravní nehoda, kvůli které byla na vozovce rozsáhlá kolona. To se bohužel stalo osudným mladému řidiči ze Slovenska. Informoval o tom portál Pluska.sk.

Martin (†20), pocházející z obce Málinec, byl na cestě domů s nově koupeným autem, které zrovna řídil. Bohužel mladík si nevšiml tvořící se kolony před ním a zezadu naboural do kamionu.

„Dvacetiletý řidič ze Slovenska si pozdě všiml stojícího kamionu před ním. Narazil do něho v plné rychlosti. Zůstal zaklíněný ve svém vozidle. Utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem a na místě zraněním podlehl,“ sdělila německá policie. Po dopravní nehodě musela být dálnice A3 uzavřena.

Související články

Další články