Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Martha Issová na Českých lvech: Jediná oblékla podruhé ty stejné šaty, vysvětlila proč

Martha Issová na Českých lvech: Jediná oblékla podruhé ty stejné šaty, vysvětlila proč
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
exkluzivně
Včera večer se konalo prestižní udílení filmových a televizních cen Český lev. Do pražského Rudolfina dorazila i herečka Martha Issová (38). Vynesla opravdu krásný model šatů. Krom toho, že nám vysvětlila, jak vnímá módu, prozradila, jaké pro ni bylo si loni odnést křišťálovou sošku.

V sobotu večer se při příležitosti udílení cen Český lev v pražském Rudolfinu sešly největší hvězdy české filmové a televizní scény. Mezi hosty byla také herečka Martha Issová, která nám poskytla exkluzivní rozhovor. Rozpovídala se například o tom, jaké pro ni bylo odnést si loni křišťálového lva.

Nečekaná výhra

Martha pracovala společně s manželem Davidem Ondříčkem (50) na natáčení minisérie Dukla 61, za což loni získala cenu Českého lva za mimořádný počin v oblasti audiovize. Jaké to pro ni bylo?

"Loni jsem Českého lva přebírala ve velmi nečekané kategorii. Kdybych ten rok měla třeba film v kinech a věděla, že jsem nominovaná na jednoho z těch hereckých Českých lvů, tak i když bych si třeba úplně nevěřila, tak bych věděla, že tam ta šance existuje. Ale tím, že jsem loni přebrala Českého lva za mimořádný audiovizuální počin, tak jsem skutečně byla zastižena a absolutně nepřipravena, protože by mě to opravdu ve snu nenapadlo. Bylo to krásný a velmi nečekaný," vyprávěla Martha.

Letošní favorité

Martha nám dále sdělila, kdo byl jejím letošním favoritem na vítězství. "Letos jsem s výherci strašně spokojená, protože pro mě cesta Václava Marhoula ke vzniku filmu Nabarvené ptáče je už sama o sobě natolik fascinující a neuvěřitelná. Skutečně jsem mu držela palce ve všem. Jednak si myslím, že Marhoul je mimořádná a zajímavá osobnost a to, co podnikl proto, aby ten film byl na světě, je nevídané. Je úžasné, že Nabarvené ptáče vyhrálo tolik Českých lvů," pochvalovala si Martha letošního vítěze Marhoula.

Ale snímek Nabarvené ptáče nebyl jediným, kterému Martha fandila. "Zároveň samozřejmě zazněly další filmy, jako jsou Staříci a Vlastníci, které mně osobně přišly velmi zajímavé. Jsem šťastná, že Jiří Havelka, kterého mám dlouho ráda jako divadelního režiséra a tvůrce, se začal zabývat i filmem," řekla Issová.

Šaty

Na červeném koberci jsme mohli Marthu sledovat v dlouhých růžových šatech, ve kterých naprosto zazářila. "Velmi dlouhou dobu spolupracuji s Aničkou Tužkovou, která je dnes tady a je jednou z dua mých oblíbených návrhářek. Tyhle šaty pro mě navrhly holky na velký televizní festival do Monte Carla," prozradila Martha. Jak moc to Issové slušelo se podívejte do fotogalerie.

Také se rozpovídala o tom, jak vnímá módu a současné trendy. "Od jakživa mi přijde na hlavu, že by si ty šaty měl brát člověk jenom jednou. Udržitelnej trend mě v tomhle strašně lahodí, protože si myslím, že to tak má být. Člověk má ty věci recyklovat. A nemá nesmyslně v rámci nějakých trendů a v rámci toho, že na sobě už něco měl, zavrhovat ty věci. Tak jsem si řekla, že to je ideální příležitost, abych si je dneska večer znovu oblékla," vysvětlila Issová.

Kariéra

Martha nám dokonce prozradila, kdy začala poprvé uvažovat o tom, že chce být herečkou. "Poprvé jsem o tom začala uvažovat, když mi byly čtyři roky," svěřila se Martha s tím, že jejím snem vždy bylo stát se herečkou.

Již za pár měsíců budeme moci Marthu vidět v novém divadelním představení, na kterém aktuálně pracuje. "Momentálně pracuji na představení v Dejvickém divadle, které nese pracovní název Vinna? a režíruje ho můj kolega Ivan Trojan. Premiéra by měla být v květnu," řekla Martha na závěr.

Snímky ve fotogalerii byly pořízeny na mobilní telefon značky Huawei Honor 20 Pro.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy