Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Marta Ondráčková: Šťastně vdaná a NESNESITELNÁ LEHKOST BYTÍ

Marta Ondráčková je šťastně vdaná.
Blogerka a moderátorka Marta Ondráčková (35) přináší pro čtenáře a hlavně pro čtenářky eXtra.cz svůj blog. Podívejte se na první díl.

Manželské štěstí je vlastně jednoduchá záležitost. Pokud se pro ně rozhodnete něco obětovat. Můžete začít porcí svého ega, pokračovat pár minutami volného času denně a některými oblíbenými výrazy vašeho domácího slovníku.

Nic se neudělá samo, ani teplo a pohoda rodinného krbu. Ale máte jednu velkou výhodu, jste ženy. Byla vám dána schopnost jedno i druhé nejen stvořit z čiré prázdnoty, ale taky to neúnavně udržovat.

Jenže se nám k tomu nějak přimotal chlap. Barbar a ničitel, který nejenže plení vaši růžovou zahrádku, ale narušuje dokonalou harmonii důmyslně rozmístěných bytových doplňků i vybavení a zanechává po sobě chaos a zvířený prach.

Ještě jste se nepřestaly unavovat neustálým opakováním proseb přecházejících v napomenutí, které se týkají neuklizeného talířku po snídani, shrnuté předložky u dveří, svršků přehozených přes různé kusy nábytku, v tom lepším případě, válejících se v koutech v tom horším? Tak přestaňte. To, že svého manžela ukamenujete už dvacetkrát použitou výčitkou, neznamená, že prkýnko na záchodě příště sklopí… POKRAČOVÁNÍ BLOGU NAJDETE ZDE.

Související články

Další články