Manželské štěstí je vlastně jednoduchá záležitost. Pokud se pro ně rozhodnete něco obětovat. Můžete začít porcí svého ega, pokračovat pár minutami volného času denně a některými oblíbenými výrazy vašeho domácího slovníku.

Nic se neudělá samo, ani teplo a pohoda rodinného krbu. Ale máte jednu velkou výhodu, jste ženy. Byla vám dána schopnost jedno i druhé nejen stvořit z čiré prázdnoty, ale taky to neúnavně udržovat.

Jenže se nám k tomu nějak přimotal chlap. Barbar a ničitel, který nejenže plení vaši růžovou zahrádku, ale narušuje dokonalou harmonii důmyslně rozmístěných bytových doplňků i vybavení a zanechává po sobě chaos a zvířený prach.

Ještě jste se nepřestaly unavovat neustálým opakováním proseb přecházejících v napomenutí, které se týkají neuklizeného talířku po snídani, shrnuté předložky u dveří, svršků přehozených přes různé kusy nábytku, v tom lepším případě, válejících se v koutech v tom horším? Tak přestaňte. To, že svého manžela ukamenujete už dvacetkrát použitou výčitkou, neznamená, že prkýnko na záchodě příště sklopí… POKRAČOVÁNÍ BLOGU NAJDETE ZDE.