Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Marta Kubišová strávila celý říjen v izolaci: Lékaři se báli o její zdraví!

Marta Kubišová
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Izolace

Zpěvačka Marta Kubišová oslavila 1. listopadu své devětasedmdesáté narozeniny. V ten den jí také skončila měsíční izolace, kterou musela na doporučení lékařů podstoupit. Svůj narozeninový den tak už alespoň mohla strávit s blízkými.

Celý měsíc měla od lékařů zakázáno chodit ven. Oblíbená zpěvačka Marta Kubišová si tak podzimního počasí moc neužila. Izolace skončila až v den jejích devětasedmdesátých narozenin, které už oslavila společně s rodinou a také nejbližšími přáteli.

Profesor Petr Neužil (59), šéf Kardiologického oddělení Nemocnice Na Homolce, má na starost zpěvaččino zdraví. Ten jí také doporučil, aby celý říjen nechodila ven. „Nikdy mi lékař nic nezakázal, až teď. Řekl mi, že mám před třetím očkováním tak sníženou imunitu, že bych to mohla dostat. Tak jsem ho poslechla. A musela jsem se všude omlouvat, protože v říjnu jsem byla zvaná snad všude,“ prozradila zpěvačka pro Aha. Její lékař se nejvíce bál, že Kubišová dostane koronavirus, který opět nabírá na síle.

Ochrnula jí ruka

Před týdnem zpěvačka dostala třetí dávku očkování, a tak mohla se svými blízkými toto pondělí konečně slavit.Pár dnů po očkování jsem měla pocit, že mi ochrnula levá ruka, ale už je to v pořádku. V neděli jsme si s dcerou Kačenkou dali doma dort a během pondělka jsem už jenom přijímala dary a gratulace,“ nechala se slyšet.

Nebylo to však jen pondělí, kdy dostávala přáníčka. Fanoušci gratulovali Martě už dva týdny dopředu. „Zřejmě se domnívají, že bych se osmdesátky nemusela dožít, a tak mě už 14 dní zahrnují gratulacemi. Dostávám všechno možné – bonbony, fotky, vázy, svícny, svíčky, kytice, a dokonce i obrazy. A upřímně? Mám z toho velkou radost. Děkuji všem!“ zakončila Marta Kubišová.

Související články

Další články