Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Marta Kubišová poprvé vystupuje v televizní reklamě. Její tvář získala realitní agentura

Zpěvačka Marta Kubišová poprvé ve své kariéře svolila s tím, aby s ní někdo natočil televizní reklamu. Vystupuje ve spotu propagující realitní kancelář ENERGON reality. Jedním z důvodů, proč se nechala k reklamě přemluvit, byla i skutečnost, že si v ní zahrála s labradorem jménem Merlin, který si jí naprosto získal.

„Nabídek na reklamu jsem měla spoustu, ale vždy jsem s díky zdvořile odmítala. Dostala jsem třeba nabídku na reklamu na sýr, kde jsem měla zpívat: ,Ať sýr dál zůstává s touto krajinou…‘ To jsem prostě nemohla udělat. Tato reklama byla však pro společnost a člověka, který významně podpořil mé poslední turné Marta Naposledy. Proto jsem se rozhodla vyhovět a reklamu jsem natočila. Agentura VDN Promo vymyslela scénář, který se mi zamlouval a nepřišel mi reklamně kýčovitý. Navíc jsem si zahrála s krásným pejskem Merlinem, který byl během natáčení moc hodný a trpělivý,“ popisuje Marta Kubišová své čerstvé zážitky s reklamní branží.

„Reklamní spot byl točen v listopadu loňského roku na Dobříši, jako součást partnerského plnění posledního turné Marty. Pečlivě jsme zvažovali s čím se může jako zpěvačka s tak vysokým kreditem spojit a s čím ne, protože těch nabídek na účinkování v různých kampaních má opravdu spousty. Myslím, že výsledek je povedený a zcela v souladu s tím, jak se Marta Kubišová celý život profiluje,“ popisuje Petr Větrovský z agentury VDN Promo, která reklamu realizovala a s Martou Kubišovou exkluzivně spolupracuje. Spokojený je i ředitel ENERGON reality Radek Vystyd, který si v spotu se slavnou zpěvačkou také zahrál. „Vystupovat před kamerou s Martou Kubišovou pro mě byla velká čest. Byl jsem nervózní. Paní Kubišová je legenda naší země. Nesmírně si ji vážím a o to větší ctí pro mě bylo, že naše společnost mohla být partnerem jejího posledního turné, díky čemuž vznikl i tento spot,“ uvedl majitel realitní společnosti Radek Vystyd.

Ačkoliv zmiňované poslední turné Marty Kubišové bylo označováno za opravdu závěrečné v její kariéře, tak se slavná zpěvačka nakonec rozhodla na pódia ještě vrátit. Učiní tak při příležitosti koncertu Příběh hudby, který je oslavou sta let naší republiky. Tato akce se uskuteční 30.9. 2018 v Obecním domě v Praze.

Související články

Další články