Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Marta Kubišová je z nemocnice doma: Poprvé promluvila o náhlé operaci

Marta Kubišová v září 2021.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Operace

Marta Kubišová (79) všechny fanoušky pořádně vyděsila. Minulý týden byla hospitalizovaná v Nemocnici Na Homolce a od té doby nikdo nevěděl, co se s ní děje. Jak ale informoval exkluzivně Blesk, Marta už je doma a po operaci střev se léčí.

Minulý čtvrtek proletěla médii zpráva, že je Marta Kubišová v nemocnici. Fanoušci tak začali mít o svou oblíbenou zpěvačku strach. Musela být ihned operována, jelikož ji postihla perforace střev (protržení střev, pozn. red.).

Není to tak dávno, co se zpěvačce opět ozvala nemoc známá jako "prezidentská nemoc". Poprvé ji prodělala před dvaadvaceti lety, a tak již věděla, jak má reagovat.

„Měla jsem stejné bolesti jako tehdy, takže jsem okamžitě věděla, co se děje. Hned jsem zavolala svému lékaři… a už to šlo všechno dost rychle,“ prozradila exkluzivně pro Blesk. „Tentokrát se to krásně hojí, dokonce mi nemuseli doktoři udělat ani umělý vývod. Za to jsem opravdu moc ráda,“ nechala se ještě slyšet Kubišová.

Poděkovala všem za starost

Nyní už je však zpěvačka opět doma, kde se také léčí. „Mám čtyři stovky nepřečtených zpráv. Všem za ně děkuji, ale jsem ještě slabá, abych na všechny stihla odpovědět. Tak alespoň přes vás všem děkuji za starost!“ poděkovala Marta Kubišová, která ještě dodala, že se nyní bude šetřit, a tak k ní chodí lidé vypomáhat.

Ve stejný den, co skončila v Nemocnici Na Homolce Kubišová, v ní byl hospitalizován také Václav Neckář (78). Jak informoval Blesk, udělalo se mu nevolno, přestal hýbat prsty na jedné ruce a brněly ho. Zpěvák skončil na kapačkách, ovšem z nemocnice ho již v pátek pustili.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy