Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Marta Kubišová je po operaci: Její manažer promluvil, jak na tom zpěvačka je

Paní Marta Kubišová
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další 2 fotografie
zdraví

Českem otřásla zpráva o zdravotních komplikacích legendární zpěvačky Marty Kubišové. Ta musela akutně podstoupit operaci kvůli perforaci střev, jak uvedla TV Nova. Redakce eXtra.cz kontaktovala manažera Kubišové, aby zjistila, jak na tom zpěvačka nyní je.

"Paní Marta Kubišová byla hospitalizována v Nemocnici Na Homolce, kde se podrobila úspěšnému lékařskému zákroku. Její stav je dobrý a zdárně se zotavuje. Děkuje všem fanouškům a příznivcům za velkou podporu a společně se svou rodinou žádá média o respektování soukromí, které teď potřebuje," řekl pro eXtra.cz manažer zpěvačky Petr Větrovský.

Perforace střeva

Legenda české hudební scény musela být v noci na pátek urychleně převezena do nemocnice. Zpěvačku, která si již dlouho stěžovala na zhoršení zdravotního stavu, postihla dle informací TV Nova perforace tlustého střeva.

Zprávu o jejím zdravotním stavu včera potvrdila i šéfka Ligy na ochranu zvířat Dagmar Kubištová, které je Kubišová čestnou členkou. "Zpráva o tom, že paní Marta Kubišová je v nemocnici, nás opravdu moc zasáhla, protože je to dlouholetá členka naší organizace, velká milovnice zvířat. Známe ji osobně, protože jezdila do našeho útulku pravidelně," uvedla Kubištová pro TV Nova.

"Moc jí držíme palce, posíláme jí všechnu energii, aby se brzy uzdravila a brzy se vrátila ke své rodině a svým zvířátkům," doplnila.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy