Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Razantní zhoršení zdraví Marty Kubišové: Jsem celá unavená a špatně se mi mluví, postěžovala si

Václav Neckář a Marta Kubišová - dva členové rozpadlého tria Golden Kids.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
ZDRAVÍ

Chtěla udělat radost velkému kamarádovi Václavu Neckáři (80), odnesla to ale na zdraví. Pěvecká legenda Marta Kubišová (81) v pátek uvedla kolegu do slavičí Síně slávy a jak nyní přiznala eXtra.cz, má to následky. 

Marta Kubišová: Ze Slavíka si odnesla chřipku

„Vždycky, když jsem někde, kde se koncentruje větší množství lidí, tak to pak odležím,“ prozradila eXtra.cz zpěvačka Marta Kubišová, která už moc z bytu nevychází, tentokrát ale kvůli Václavu Neckářovi udělala výjimku.

„Jsem celá unavená, špatně se mi mluví. Působí to jako chřipka. Ale nebudu si to nikde ověřovat, to bych odnesla ještě hůř, zkusím to vyležet sama,“ vysvětlila našemu redaktorovi.

Strach před pódiem

Problém měla ale už v samotném Foru Karlín.

„Asi je to nově postavené, já tady v životě nebyla. Ale pro účinkující je tam naprosto nepříčetný přístup na pódium. Šplháte nahoru po takové malé, úzké konstrukci jako pro kominíky. Když tam jdete v podpatcích, tak je to o zakopnutí. Do toho se všechno lesklo, takže jsem toho moc neviděla a Vaškovi jsem tu cenu doslova vrazila do ruky,“ sdělila eXtra.cz národem milovaná paní Marta.

Na Slavících vystoupila i třetí členka někdejšího tria Golden Kids, Helena Vondráčková, a Neckář tvrdil, že nedávno měli společně po letech všichni tři zase zazpívat. To Kubišovou udivilo.

Václav Neckář na Slavících:


„O tom nic nevím. To slyším poprvé. Nevím, jestli bych souhlasila, ale hlavně jestli by souhlasil ten její. Na Slavících jsme se nepotkaly, ani v zákulisí,“ uzavřela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy