Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Marta Jandová o vztahu se svým mužem: Řekla, co stojí za jejich harmonickým manželstvím

+ Další 4 fotografie

Zpěvačka Marta Jandová je téměř 12 let šťastně zadaná. S manželem Miroslavem Vernerem si řekli své ANO již před 9 lety a jejich manželství, i po tolika společně strávených letech, působí zkrátka idylicky. „Dřív jsem si myslela, že není recept na šťastnou lásku, ale je!“ říká Marta. Co stojí za harmonickým vztahem? O tom se zpěvačka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz a zavzpomínala i na osudné seznámení. 

Zpěvačka Marta Jandová se seznámila se svým mužem, gynekologem Miroslavem Vernerem, již před dvanácti lety. Tři roky od osudného setkání si pak dvojice řekla své životní ANO před oltářem a v roce 2013 se manželé těšili z příchodu dcerky Marušky.

A i když jsou spolu již pěknou řádku let, stále působí jako čerstvě zamilované hrdličky. To je zřejmé nejen ze sociálních sítí, kde čas od času sdílí společné snímky, ale také z veřejných akcí - jako třeba představení nové kolekce kávy L'OR, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Při té příležitosti se Marta rozpovídala (nejen) o svém manželovi a jejich harmonické lásce.

Recept na šťastné manželství? Existuje! říká zpěvačka

Co stojí za šťastnou láskou? Tím si je dnes zpěvačka jistá. Poučila se totiž ze svých předchozích vztahů a chyb z minulosti. „Dřív jsem si myslela, že není recept na šťastnou lásku, ale teď už vím, že je. Mé předchozí vztahy skončili tím, že jsme si neuměli říct, co je za problém. S mým manželem o tom mluvit umíme. Je důležité o všem mluvit, o tom, jak to cítí ten druhý,“ rozpovídala se.

Ujišťuje však, že i ona se s mužem dokáže pořádně zhádat. „Každý pár by měl být občas v hádce, protože pak se hezky usmiřuje,“ snaží se na všem vnímat jen to pozitivní.

Zavzpomínala na osudné seznámení

V rozhovoru také zavzpomínala na osudné seznámení. „První rande jsme měli na lodi na Matyldě. Během asi první hodiny jsem mu řekla snad všechny moje tajemství a on mně. I když jsem tenkrát ještě netušila, že právě on bude otcem mého dítěte, byla jsem strašně překvapená, jak jsem mu důvěřovala,“ zavzpomínala. Říká, že oba mají za sebou dost podobný osud - dětství, život i vášeň k němu.

V rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu, se rozpovídala i o plánech na léto. Nebo o tom, jak její tatínek, zpěvák Dalibor Janda, oslavil nedávné 81. narozeniny. „Říkal, že oslaví i tu stovku,“ směje se Marta.Související články

Další články

Nejnovější kauzy