Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Martha Issová a režisér Ondříček do toho po 10 letech konečně praštili! Co o svatbě prozradili?

Martha Issová a David Ondříček.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Nečekané překvapení`

Žili spolu dlouhých deset let, ale za tu dobu se nestihli vzít. Herečka Martha Issová (40) a režisér David Ondříček (52) však svým přiznáním ve Varech na filmovém festivalu většinu přítomných šokovali. Blesku potvrdili, že se konečně vzali a herečka, která hraje jednu z hlavních rolí ve snímku o legendárním běžci Emilu Zátopkovi (†78), se mohla pochlubit svým krásným snubním prstenem.

Tak se přeci jen dočkala! Herečka Martha Issová si ještě nedávno stýskala nad tím, že už má za sebou sice několik filmových svateb, ale tu skutečnou zatím ne. Její dlouholetý partner, režisér David Ondříček, s nímž letos slaví deset let, jí ale nakonec přeci jen o ruku požádal a nedávno se konala svatba.

„Ano, vzali jsme se,” potvrdila Blesku herečka, „Udělali jsme velice malou svatbu. Můj kamarád a producent filmu Zátopek Kryštof Mucha byl svědek. Brali jsme se relativně nedávno,” prozradil režisér, který svůj očekávaný film o československé atletické legendě představil na právě probíhajícím filmovém festivalu v Karlových Varech.

Malá ale krásná svatba

Pár prozradil, že měl velmi malinkou svatbu. „A bylo to krásný,” rozplývala se při myšlence herečka, která si ve snímku Zátopek zahrála Emilovu manželku, zlatou olympijskou oštěpařku Danu (†97). Na festivalu se na jejich prstech krásně vyjímaly zlaté prsteny.

A proč se svatbou pár tak dlouho otálel? „Není to tak, že bychom nechtěli. Spíš máme problém najít čas. Pořád byla nějaká práce nebo jsem byla těhotná,” prohlásila před časem Issová. Společně se svým dnes již mužem vychovává dcery Františku (8) a Emilku (3).

Související články

Další články