Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Marsell Bendig po nehodě čelí odporným vzkazům a přáním smrti: Lidé se ho zastávají

Přehlídka Debbie Brown - REFRACTION v rámci KVIFF.
Zdroj: foto eXtra.cz/Tomáš Martinek
+ Dalších 8 fotografií
nehoda

Nad chováním některých lidí opravdu zůstává rozum stát. To se potvrdilo i v případě Marsella Bendiga, který měl v pátek ošklivou dopravní nehodu, ze které naštěstí všichni vyvázli pouze s lehkými zraněními. Na sociálních sítích sdílel, jakých nechutných komentářů se mu dostalo. U fanoušků však našel okamžité zastání. 

Marsell Bendig informoval o ošklivé dopravní nehodě, která se jemu a Lucii Bikárové stala v pátek, když cestovali z koncertu ve Znojmě, kde dělali předskokany Honzovi Bendigovi. Na sociálních sítích však ukázal tvrdou realitu, která přišla po zveřejnění fotek z neštěstí. Dostalo se mu totiž nechutných komentářů s přáním smrti. Okamžité zastání našel u svých fanoušků.


Bohužel se objevily i odporné rasistické narážky, a to nejen na něj, ale i na jeho bratra, okolo nějž je v posledních dnech velký rozruch kvůli kauze s moukou. "To je karma, zkurvysyne cikánskej. Škoda, že si v tom autě nechcípnul, ale i tak dobrý," zní jeden z komentářů. "Ještě tam měl sedět brácha, no," píše další. "Tohle by si zasloužil Honza za to, jak se chová, a že je to jenom arogantní debílek. Ne vy..." napsala pod fotografii Zuzana.

Doporučené video: Rozhovor s Marsellem na premiéře snímku BANGER.


Fanoušci se Marsella zastávají

Naštěstí se pod statusem rozjela lavina zastání. "Z té poslední fotky je mi na zvracení. Kolik nenávisti je kolem nás, až to hezký není. Nicméně hlavně, že jste v pořádku a opatrujte se," okomentovala Andrea. "Hlavně si z takových lidí nic nedělej. To nemůže přeci napsat normální člověk. Jsme rádi, že jste v pořádku a že se vám nic nestalo. Opatrujte se, a ať jste brzy v pořádku. Jsme tady s vámi," vzkazuje Tereza.


Při pohledu na zdemolované auto je vskutku zázrak, že se nestalo nic vážnějšího. Jak přiznává sám Marsell, prožili si noční můru a chvíle hrůzy budou z hlavy dostávat ještě hodně dlouho. "Kdyby při nás nestál Bůh a všichni svatý, už bychom tu nejspíš nebyli, z téhle noční můry se budeme probouzet ještě dlouhou dobu. Ale, díky bohu jsme v pořádku, vyvázli jsme jen s odřeninami a naraženými zády," napsal na Instagramu.

Jan Bendig si prochází nesmírně těžkým obdobím. V posledních dnech je žhavým tématem incident na Českém slavíkovi, který měl být podle policie předem domluvenou akcí. Když se navíc zpěvák dozvěděl o nehodě svého bratra, měl se psychicky zhroutit. „Když se o tom doslechl, v zákulisí se složil,“ prozradil deníku Blesk blízký zdroj.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy