Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Marsell Bendig opět ovládl červený koberec: Je vidět, že jsem přibral, směje se

+ Další 4 fotografie

Mladší bratr zpěváka Jana Bendiga (28), herec Marsell Bendig (23), je hvězdou filmu Banger, který šel do kin a Marsell zazářil na červeném koberci hned dvakrát. Jednou v Karlových Varech a nedávno v Praze, kde proběhla slavnostní premiéra. Tam redakci eXtra.cz tematicky prozradil nejen jednu ze svých závislostí, ale také promluvil o dětství a své vysněné kariéře, které jde postupně naproti. 

Marsell Bendig si nenechal ujít pražskou slavnostní premiéru filmu o drogách, závislostech, ale i snech - Banger, kde hraje jednu z hlavních rolí a již si za svůj herecký um vysloužil vlnu poklon, dokonce i od filmového režiséra Jana Hřebejka, který by Marsellovi i Adamu Mišíkovi udělil Českého lva, jak uvedl na svém Twitteru.

Marsell o své závislosti

"Je to krásné, mám z toho obrovskou radost a moc si toho vážím, ale myslím si, že ta zásluha patří nám všem, jeli jsme na 100 procent. Tento film ve mně zanechal spousty myšlenek. Trvalo mi, než jsem to všechno zpracoval a vytvořil si svůj vlastní názor," svěřil se Marsell Bendig pro eXtra.cz se slovy, že i on má jako každý smrtelník ve svém životě nějakou závislost.

"Je pravda, že teď ulítávám na fast foodu, jde to i trošku vidět, že jsem přibral nějaká kila. (smích) Nejhorší závislostí jsou ale cigarety. Musím se přiznat, že mi to pomáhá, když jsem nervózní, to si tu cigaretu dám."

Honza pro mě byl vždy velkou inspirací

Marsella byl na slavnostním promítání podpořit i jeho o pět let starší bratr Jan Bendig, se kterým má a vždy měl pevné bratrské pouto, Honza pro něj byl prý vždy inspirací.

"Honza pro mě byl vždy velkou inspirací, je zpěvák a já se snažil jít směrem herectví. Teď se nám to pomalu, ale jistě plní a jsem za to rád. Podporujeme se, což je to krásné," řekl Marsell, který si s bratrem občas chodí pro rady.

"Nejsou to zrovna rady, jak komunikovat s médii, to jde přirozeně. Radíme si vzájemně třeba, jak se obléct na nějakou událost a podobně," uzavřel s tím, že se na rozdíl od Honzy spíš našel v herectví, ač je i hudba jeho součástí už od narození.

"Jsou to pro mě odlišné světy, když zpívám, tak jsem raději sám u piana, naopak v herectví ukazuji, že jsem to já a to mě baví."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy