Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

MARS vstoupil do ohnivého LVA: V hlavní roli EGO, výbuchy a velké vzrušení

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
ASTRO
Mars vstoupil 2. července v 1:20 hodin do egoistického Lva. Co tato konstelace znamená a co při ní můžeme očekávat? Tento tranzit přinese velké vzrušení, ale i uraženou ješitnost. Vaše duše bude jako v ohni a budete se dožadovat větší pozornosti. S Marsem ve Lvu máte za úkol zvládnout vaše ego. S čím dalším se budeme muset vyrovnat? Čtěte!

Ego velkým hráčem

Při tomto tranzitu budete své pocity rozeznávat tím dramatičtějším způsobem. Vlivem Marsu vás nesmí nikdo ignorovat. Potřebujete velkou dávku obdivu a pozornosti. Vaše ego bude aktivním hráčem této hry a může s vámi pěkně zatočit. Pokud jste obdivovaní, je to v pořádku. Ale běda, když vás někdo ignoruje. A to je přesně ono! Nyní máte za úkol dát vše do rovnováhy.

Postel plná protikladů

Tím pozitivním, co vám tento tranzit přináší, je velká kreativita. Využijte ji! Budete moci vést a ukázat ten správný směr. Obecně vám Mars dává možnost získat to, co chcete. Součástí je i velká dávka lásky, romantiky a sexu. Vášeň bude dlouhotrvající a sex si užijete jako nikdy. V partnerství bude vyžadována loajalita a trpělivost. Hranice mezi nadšením a ponížením bude velice tenká. Jelikož fantazie se točí kolem oddanosti. Musíte počítat i se žárlivými výbuchy, ale co jistě oceníte, je otevřenost v posteli.

Související články

Další články