Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Marpo otevřeně o rozchodu se ženou a nové přítelkyni Lenny: Rozvod ze mě udělal lepšího tátu

Zdroj: Marpo archiv
+ Další 2 fotografie
marpo
Vztah zpěvačky Lenny (26) a hudebníka Marpa (35) byl pro mnohé nejdříve velkým překvapením. Vzhledem k tomu, že byl Marpo v té době ženatý a ve svých textech se často opíral právě o rodinu, sklidil i hodně negativních ohlasů. Postupem času se ale lidé více shodují na tom, že jim to spolu sluší a vypadají oba dva šťastně. Hudebník nyní promluvil o vztahu s pohlednou zpěvačkou pro Blesk.cz a mimo jiné řekl, že rozvod z něj udělal lepšího tátu.

Vztah Lenny a Marpa byl velkým překvapením

Před téměř dvěma lety českou hudební scénu doslova šokovala zpráva, že hudebník Marpo odchází po osmnácti letech od své manželky a dvou dětí. Důvodem byla o devět let mladší zpěvačka Lenny Dlouhé měsíce se vedly kolem jejich vztahu pouze spekulace.

Hudebník se zpočátku ke svému novému vztahu nechtěl vyjadřovat, ale nakonec ho potvrdil na sociálních sítích. „Chtěl bych vám oznámit jednu věc. Vždycky jsem s vámi mluvil na rovinu a férově. Je to moje soukromá věc a dost bolestivá. Procházím velmi náročným obdobím a po 18 letech se rozcházím se svojí ženou. Nadále si jí vážím a vychováváme spolu 2 nádherný děti, který nade vše milujeme. Rád bych vám chtěl oznámit že jsem potkal Lenku, se kterou teď tvořím pár. Byl bych rád, kdybyste respektovali moje soukromí, víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Díky,“ napsal tehdy.

U některých fanoušků ale Marpo narazil na nepochopení. Nelíbilo se jim zejména to, že hudebník se často ve svých textech odkazuje na rodinu, kterou právě opustil. Postupem času ale fanoušci Marpovu novou partnerku přijali. Rapper a hudebník se pro Blesk.cz nyní promluvil o svém vztahu s Lenny, rozvodu a dětech.

Rozvod ze mě udělal lepšího tátu

Marpo o svém vztahu nerad mluví na veřejnosti, ale tentokrát udělal výjimku. Přiznal, že rozvod z něj udělal lepšího tátu a funguje na sto procent. "Byl to takový hodně silný rok, no. Každý, kdo si rozvodem projde, ví, že to není jednoduché. Děti máme ve společné péči, což znamená, že si je střídáme po čtyřech pěti dnech. Tím pádem jsem musel i tréninky trochu upravit. Děti jsou pro mě hlavní prioritou, čili jsem se vše snažil vyvážit, jak bylo třeba."

„Já jsem neodešel od dětí, odešel jsem od své bývalé ženy, protože pro mě to byl přechozený vztah. Byl jsem s ní od čtrnácti, osmnáct let spolu. A strašně dlouho to už podle mě nefungovalo. Pro ženu to možná bylo překvapení, ale co se dá dělat. Jsem typ, který nenahání fanynky a ženský, kde se dá. Měl jsem to nastavený, že jsem si tuhle ženu našel jako první, a tak to už asi bude navždy. Jenže život umí překvapit. Vždy, když si člověk myslí, že nic nového nepřijde, něco se stane," odpověděl na Marpo na věčně kladenou otázku.

Sympatický tatínek a bojovník MMA se skromností dodává, že ve vztahu s Lenny je nadmíru spokojený. "Funguje to skvěle, a tím, že jsou naše práce stejné, si navzájem opravdu vyhovujeme."

Související články

Další články