Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Maroš Kramár to schytal za osahávání: Ozývají se jen ženy, kterých se nikdo nedotýká, tvrdí

Maroš Kramár čelí kritice.
Zdroj: youtube.com/profimedia.cz
+ Další fotografie
harašení
Slovenskem momentálně hýbe kauza sexuálního obtěžování v televizi, kterého se měl dopustit herec Maroš Kramár. Ten o přestávce v rámci natáčení zábavního pořadu Inkognito polechtal prstem na zadku maskérku. Tento záběr televize JOJ zveřejnila při závěrečných titulcích a problém byl na světě. Kramár však nemá potřebu se omlouvat, podle něho se diskriminací ohánějí jen ženy, kterých se nikdo nedotýká.

Slovenskou i českou veřejnost pobouřilo video, na kterém Maroš Kramár lechtá na zadku jednu z maskérek. Mezi lidmi to rozvířilo obrovskou vlnu nevole a někteří to považují za sexuální obtěžování v přímém přenosu.

Harašení si všimla oběť obtěžování

Na Kramárovo šťouchnutí do zadku upozornila Katarína Danová, která byla obětí sexuálního obtěžování v táboře Chachaland. "TV JOJ přijde tak v pohodě, že Maroš Kramár sexuálně obtěžuje maskérku při práci, že to ještě dají do titulků a vesele vysílají. Samozřejmě, ostatní účinkující se vesele smějí. Abychom si náhodou nemysleli, že jsme tu ohledně práv žen nějak pokročili. Grc na kvadrát," vyjádřila své rozhořčení Danová.

Vyjádření televize

Málokdo pochopil, že televize JOJ zrovna tento záběr zveřejnila. Televize se za to také omluvila. "Na natáčení pořadu Inkognito vždy panovala dobrá nálada a po mnoha letech výroby tohoto formátu mezi tvůrci a štábem vznikly kamarádské vztahy. V Inkognitu se ženám opravdu neubližuje. Za sestřih po skončení pořadu se divákům omlouváme," zní v oficiálním vyjádření.

Co na to maskérka

Že by se jednalo o sexuální obtěžování, popírá i sama maskérka, které se tento incident týkal. „Výrobu pořadu Inkognito mám ráda, protože je během ní vždy zábava a máme mezi sebou dobré vztahy. Možná proto si hádající občas dovolí udělat něco, co ve skupině kamarádů je považováno za veselý žert. Nechci tím teď znevažovat otázku diskriminace, ale myslím si, že celá tato situace je zbytečně nafouknutá,“ napsala Martina Glaser na sociální síť.

Kramár se nechce omluvit

Maroš Kramár necítí potřebu se omlouvat a poukazuje na to, že celá kauza je zbytečně nafouknutá a že se ozývají pouze zhrzené ženy, kterých se nikdo nedotýká. "Já se nemám za co omlouvat. Zaprvé, bylo to o přestávce a zadruhé, jen ona může vyjádřit, zda ji to obtěžovalo nebo ne. To je její problém, ne váš ani nikoho třetího,“ vyjádřil se slovenský herec. „Takže tyto všelijaké úvahy a zhrzené ženy, které jsou nešťastné, že se jich nikdo nedotýká, mě absolutně nezajímají,“ dodal Kramár.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy