Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Maroš Kramár o Zlaté masce bez cenzury: Jsem rád, že jsem vypadl, bylo to šílené

Maroš Kramár o Zlaté masce bez cenzury: Jsem rád, že jsem vypadl, bylo to šílené
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
rozhovor
Nový pořad Zlatá maska sice není mezi diváky příliš oblíbený, i když je to nový formát. Tým detektivů v show má za úkol vypátrat, jaká celebrita se skrývá pod tajemnou maskou. V zábavním pořadu se objevil jako Lev slovenský herec Maroš Kramár (61), který exkluzivně pro eXtra popsal, jak mu bylo v kostýmu a prozradil, že odchod z podivné show nese velmi dobře.

Ve druhém díle pořadu Zlatá Maska došlo na vyřazování a tentokrát se diváci museli rozloučit se zlatým Lvem. Do křesel detektivů opět usedli Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček Mezi ně pak poprvé usedla zpěvačka Celeste Buckingham. Ani jeden z detektivů správně netipl, kdo se pod maskou Lva ukrývá. Že to byl Maroš Kramár, nikoho ani nenapadlo...

Kostým pro herce nebyl úplně příjemný, jak redakci eXtra prozradil, což se zřejmě týká i ostatních účastníků. "Bylo v tom horko, těžko se v tom dýchá, ale to nebylo až tak problematický, protože to vystoupení netrvalo dlouho. Pro mě byl největší problém samota ty dva dny. To čekání. Nemůžete si povídat s nikým, nikomu se svěřit nebo si postěžovat, jak vám je smutno nebo jak vám je horko. Prostě nemůžete si s nikým povídat, to je strašný. Bobřík mlčenlivosti to byl pro mě," smutnil Maroš.

"Ani mě nemrzí, že jsem nepostoupil do dalšího kola. Jako ta představa, že bych se v té šatně měl trápit do dalšího kola sám a v tom kostýmu nacvičovat nějakou další písničku, mě úplně děsila. Já jsem byl rád, že jsem vypadl," řekl se smíchem Kramár. "Bral jsem to jako vítězství," dodal.

Už jsem starší, nemám na to čas ani energii, míní Kramár

"Vždyť tam o nic nešlo. Jde o pobavení lidí. O zábavu, takže to je jedno, kdo tam vypadne. Já už jsem trošku starší na tohle, takže jsem to bral jako srandu. Ale že bych se tam chtěl potit až do konce a zpívat každý díl novou písničku, tak to ne, no. Na to nemám ani čas, ani energii," svěřil se herec. Účast v této show zřejmě není úplně jednoduchá.

Zeptali jsme se také, kolik času věnoval slovenský herec přípravě na vystoupení. "Neměl jsem žádnou choreografii, takže jsem improvizoval. Jen tanečnice měly něco nacvičené. Ovšem přes tu masku jsem moc neviděl, co dělaj. Já jsem si tam tančil, co jsem chtěl. Nemusel jsem nacvičovat," popsal nám v závěru slovenský herec.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy