Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marný boj o život Daniela Valiho: Večeře s přáteli, náhlý kolaps a hodina oživování

Daniel Vali šel na večeři se svými přáteli.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 12 fotografií
poslední momenty

Zpráva o úmrtí zpěváka z Maxim Turbulenc Daniela Valiho šokovala hudební svět. Umělec zemřel ve věku pouhých 53 let. Chvíle před tragédií nenasvědčovaly tomu, že by se mělo cokoli stát. Jak informuje web CNN Prima News, šel s přáteli na večeři, kde se dobře bavil. Pak náhle zkolaboval a přišel konec.

Zpráva o úmrtí Daniela Valiho ze seskupení Maxim Turbulenc přišla jako blesk z čistého nebe. Nic přitom nenasvědčovalo tomu, že by zpěvák měl mít jakékoli zdravotní problémy. Jak uvádí web CNN Prima News, byl to den jako každý jiný. Vali vyrazil s přáteli na večeři, všichni pouze pár chvilek před tragédií ještě společně vtipkovali.


"Stál, najednou ztuhl a sesul se k zemi. Hodinu ho oživovali, nebylo mu pomoci. Bylo to zničehonic,“ popsal pro již zmiňovaný web Petr Ajfel Novák z Maxim Turbulenc. Lékaři měli do restaurace dorazit, jak nejrychleji to šlo. Navzdory včasnému zásahu však nezmohli nic.

Daniel měl před tragédií dobrou náladu

Podle ostatních kolegů z branže oplýval poslední den života dobrou náladou a energií. "Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu uvěřit, co se stalo. Dan bude strašně moc chybět. Byl to úžasný kluk, super člověk. Rád rozdával radost, uměl skvěle bavit ostatní,“ řekl kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi.


Pro jeho kolegy z branže byla tato zpráva nesmírný šok. "Věděl jsem to mezi prvními, byli jsme skoro sousedé. Hned jsem se šel do toho podniku podívat, protože jsem tomu nemohl uvěřit. Jsem z toho neustále v šoku," řekl pro eXtra.cz Pavel Vohnout alias Kyklop, s nímž Daniel vystupoval řadu let.

Pavel přiznal, že Vali nepatřil mezi vyznavače zdravého životního stylu, a proto ho nakonec možná doběhl infarkt. "Je mi ho skutečně líto. Každého života je škoda a jeho taky. Měl jsem toho kluka rád, zažili jsme spolu spoustu krásných neskutečných věcí. Myslel jsem, že já půjdu první, ne že on mě předběhne. Ale upřímně, šel tomu svým životním stylem dost naproti. Něco o tom vím, taky mě to málem sestřelilo. Dej mu pánbůh lehké nebe," říká Vohnout.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy