Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Markétka bojovala 15 let s nemocí motýlích křídel: Zlá choroba ji bohužel přemohla

Markétka bojovala 15 let s nemocí motýlích křídel: Zlá choroba ji bohužel přemohla
Zdroj:
Smutný příběh
Zemřela Markétka Makulka Svobodová (†15), která dlouhé roky žila se zákeřnou nemocí motýlích křídel. Rodina oznámila smutnou zprávu prostřednictvím sociální sítě. Holčička se s nemocí statečně rvala už od narození.

Markétka Svobodová se narodila s nemocí motýlích křídel. Nevyléčitelná choroba jí však nevzala chuť do života a Markétka byla navzdory diagnóze veselá holčička, která rozdávala úsměvy. Bohužel holčička, rodinou přezdívaná Makulka, nemoci podlehla.

Markétka zemřela 24. září brzy ráno, informovala rodina. "Makulka dnes v ranních hodinách odletěla za svými kamarády do motýlího nebe. Už ji nic nebolí... Bojovali jsme celých 15 let, ale ta zasraná nemoc vyhrála... Zlatíčko, děkujeme, že jsi nám vstoupila do života. Milujeme tě z celého srdce," napsala zdrcená rodina.

Poslední rozloučení se statečnou Markétkou proběhne v úzkém rodinném kruhu. Rodina však vyzvala k uctění Markétčiny památky symbolicky. "Poslední rozloučení s naší Makulkou bude jen na základě pozvání V NEJUŽŠÍM RODINNÉM KRUHU. Děkujeme všem za podporu a pokud byste se chtěli s naším motýlkem rozloučit, uctěte její památku myšlenkami na ni a také tím, že si tak jako smuteční hosté vezmete na sebe nějaký motiv kočičky - tričko, přívěsek, šátek, prostě cokoliv. Makulka kočičky milovala a ty jí na oplátku dávaly mnoho energie, aby mohla bojovat a prát se se svou nemocí," napsala truchlící rodina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy