Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Markéta z Výměny posílá vzkaz náhradní rodině: Vlasto a Lucinko, utečte od Lucie

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
Ve středeční epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucie (42), Vlasta (46) a jejich děti. Na druhé straně se seznámili s Markétou (37), Vlastou (57), jejich dětmi a vnučkou. Markéta své náhradní rodině přes redakci eXtra.cz posílá jasný vzkaz a šestnáctiletou Lucinku, která doma otročila jako Popelka, nabádá k jedinému.

V posledním dílu Výměny manželek byla divákům největším trnem v oku Lucie. Ta se přiznala, že nemá zaměstnání, pravidelně chodí do hospody pít a hrát karty, vstává v deset ráno a péči o domácnost a malého synka nechává na šestnáctileté dceři Lucce. Pro tu má její náhradní maminka Markéta jasný vzkaz.

Lucinka byla za přítomnosti Markéty velmi šťastná a konečně si odpočinula od povinností. „Oni z Lucie udělali mámu, služku, všechno dohromady,“ zmínila Markéta. „Já bych Lucince vzkázala, ať jde hlavně svou cestou. Je to dost chytrá holka, má na to. Bude se umět postarat o svoje děti, o sebe, hlavně ať jde tam, kam ji srdce táhne,“ vzkázala Markéta.

Markéta by mimo jiné byla i ráda, kdyby se jí Lucinka ozvala. Může proto kontaktovat redakci eXtra.cz, která jí na její náhradní maminku z Výměny manželek 2020 předá kontakt.

Vzkaz pro Vlastu

Manžel Lucie podle Markéty neměl jedinou chybu a po dobu natáčení se choval slušně. Prý se jí dokonce svěřil, že do pití ho tlačí Lucie, a Markéta si myslí, že by mu bylo líp bez ní. „Já bych mu chtěla vzkázat, ať se dívá po jiné ženě, než co má doma,“ řekla Markéta. „On není špatný člověk, akorát je na ni fixovaný,“ dodala Markéta.

Související články

Další články