Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Markéta z Výměny má na Lucii vztek: Na mé syny neměla co sahat, její děti jsou otroci

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
exkluzivně
Výměna manželek byla i tuto středu pořádně vypjatá. Diváci u obrazovek nestačili zírat na chování Lucie, která v domácnosti v Orlové nahradila podle lidí šikovnou a pracovitou Markétu. Ta se během 10 dnů starala o šestiletého Ríšu a šestnáctiletou Lucinku, která doma zastane veškeré povinnosti a o brášku se stará tak, jako by byla jeho máma. Exkluzivní svědectví Markéty pro eXtra.cz hovoří jasně - děti Lucie jsou otroci a nemají se dobře. Zareagovala i na to, jak Lucie zacházela s jejími syny.

Krátce po novém dílu Výměny manželek 2020 přišlo ze strany Lucie drsné obvinění – Markéta prý její dceři podávala alkohol! Takové tvrzení Markétu rozhněvalo doběla a pro eXtra.cz popsala, co jí náhradní dcera Lucinka o chodu domácnosti říkala, jaké pocity má ze své ženy Vlasta, a řekla, jak to s pitím alkoholu za její přítomnosti bylo.

„Já jsem se Lucinky na pití její mámy ptala. Potvrdila mi, že často pije i doma,“ uvedla Markéta. „Děti nevěděly, co je snídaně, co je oběd. Jídlo mi tam nechala navařené na 10 dní a myslela si, že to budu jíst. Já jsem to všechno povyhazovala a dělala jsem jim čerstvá jídla. Oni z toho byli v šoku, že co to vůbec je, nebyli na to zvyklí, teplé měli jen večeře,“ vysvětlila žena, která Lucii po dobu natáčení v domácnosti nahradila.

„Lucinka musela ráno vstávat, vypravit Ríšu, tak tak stihla svou školu. Pak musela hned jít pro Ríšu, uklidit, pustit pračku a ona si spala. A když přišlo k večeru, tak šla Lucie hrát karty a pít alkohol. To bylo všechno u nich. Ona si klidně vstala v 10, děti ve škole a doma měla od dcery uklizeno,“ dodala.

Chování k náhradním dětem

Markétě se ani trochu nelíbilo, když v televizi viděla, jak se Lucie zachovala k jejím synům poté, co přinesli ze školy špatné známky. Jednoho z nich dokonce pevně chytla za ruku, když se pokoušel odejít, a on jí to oplatil plácnutím přes dlaň. „Když jsem to doma viděla, tak jsem si říkala, že kdybych to věděla předem, asi bych se neudržela. Aby na něj sahala nějaká cizí ženská… Není na to zvyklý. Že dostal pětku, na tom nic není, to dostane dneska každej. Na zmrzlinu mu nedala a alkohol si od mého manžela kupovat nechala. To se mi opravdu nelíbilo. Manžel ji neměl poslechnout,“ uvedla Markéta a dodala, že děti nebije a že se nediví, že její syn reagoval tak, jak reagoval.

Nejen že na chlapce byla Lucie poněkud drsná, ale dokonce se o ně prý ani pořádně nestarala. „Kluci neměli vyžehlené kalhoty, vůbec nic. Ona jim neprala a poslala mi kluka do školy v teplákách, což já bych v životě neudělala,“ dodala.

Drsné obvinění

Lucie po Výměně manželek obvinila Markétu, že podávala její šestnáctileté dceři alkohol. Proti tomuto tvrzení se ale Markéta rázně ohradila. „Ať o mně nevypráví lži. Bylo to den před mým odjezdem a Lucinka tam měla kamarádku, fernet si nalila sama. Já jsem jí říkala, že nepiju, ale abych neurazila, tak jsem si do skleničky nechala jen kapku nalít,“ vysvětluje Markéta s tím, že do nezletilé dcery rozhodně alkohol nelila.

Návrat ztraceného syna

Lucinka, které lidé po odvysílání středečního dílu přezdívají Popelka, po Výměně odešla z domu i ze školy. Aktuálně má bydlet se svým přítelem a stará se o vlastní domácnost. Lucie a Vlasta se ale usmířili se starším synem, který se po Lucinčině odchodu domů vrátil. I k tomu měla Markéta co říct. „On se kdysi staral o Lucinku, u nich to fungovalo takhle pořád. Pak odešel, osamostatnil se a když Lucinka odešla, tak si museli někoho vzít. Vzali zpátky syna a ten se teď zase stará,“ řekla své domněnky Markéta.

Související články

Další články