Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Markéta z pořadu Tlouštíci odkládá kvůli nadváze svatbu: Nechci, aby se za mě děti styděly, říká

Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
snaha zhubnout
Už za necelý týden odstartuje nový pořad televize Prima Tlouštíci, kde se diváci seznámí s osmi odvážnými účastníky. Ti bojují nejen s nadváhou, ale každý má i své problémy, které je v hubnutí limitují. I s těmi jim pomohou odborníci, kteří budou po celou dobu účastníkům k dispozici. V prvním díle se seznámíme se sympatickou maminkou Markétou, která kvůli obezitě odkládá svatbu a nestačí se věnovat svým malým dvojčatům.

Každý z osmi účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubne.

V těhotenství radikálně přibrala

Sympatická maminka se rizikovým těhotenstvím prý doslova projedla. Věřila, že po porodu všechno zhubne! Jenže náročnou péči o dvojčátka kompenzovala jídlem a zkratkovité pokusy rázně zhubnout skončily jojo efektem. Kvůli své obezitě se Markéta nakonec přestala mít ráda a jako „tlouštík“ nechtěla ani před oltář. Podaří se mladé mamince zhubnout natolik, aby z ní byla nejen hezká nevěsta, ale i maminka plná energie?

Markéta má ve svých čtyřiceti letech podle svých slov všechno, co si kdy přála. Skvělého partnera, vytoužené děti. Je však něco, co jí tohle všechno štěstí ničí, a to je její váha. Rovných 122,5 kg. Kvůli tloušťce nestáčí Markéta svým malým dvojčátkům a odkládá svatbu, protože nechce být tlustá nevěsta. Nemá se ráda, stydí se za sebe, je přecitlivělá a straní se lidí. Markéta přiznává, že přibírat začala kolem devatenácti let věku. Dává to za vinu nešťastným partnerským vztahům a tomu, že problémy jednoduše zajídala. Z 63 kilogramů se dostala na 75 kg.

Touha po změně

Před těhotenstvím, když potkala svého nynějšího partnera, vážila Markéta 84 kg. Během těhotenství, které bylo rizikové, navíc ještě hodně̌ přibrala. Výsledkem bylo 25 kg navíc. Markéta vyzkoušela řadu diet, včetně̌ hladovky. Zhubnout se jí vždycky podařilo, ale jakmile s dietou přestala, morálka upadla a ona opět přibrala. S pohybem na tom není zrovna nejlíp. Dříve hodně̌ sportovala, chodila třeba i 4x týdně cvičit. Teď má problém i s chůzí.

Markéta má velkou motivaci: děti. Chce, aby se jim mohla věnovat, aby se za ní jednou nemusely stydět. Chce být krásnou, spokojenou a ne tlustou, udýchanou maminkou. Taky chce být zdravá a plná síly a energie. Velmi ji podporuje i její o 7 let mladší partner, který by s ní rád chodil mezi lidi, do společnosti a taky by si ji rád vzal za ženu. Velkou oporu má hrdinka prvního dílu i ve své mladší sestře. Ta je na rozdíl od ní hubená a Markétu v hubnutí a dietách podporuje. Zaplatila jí třeba krabičkovou dietu nebo jí vařila. To, aby Markéta zhubla, je i velkým přáním její vážně̌ nemocné maminky. Trápí se tím, že Markéta vypadá tak, jak vypadá.

Podaří se jí vydržet?

Ať už bude tím hlavním hnacím motorem k tomu, aby zhubla cokoliv, je důležité, aby se začala mít ráda a našla zase úctu sama k sobě. Díky odborníkům z pořadu Tlouštíci, je Markéta na dobré cestě. Jaký je totiž výsledek? Po ukončení natáčení váží Markéta 97,7 kg. A hubnout nepřestává.

První díl můžou diváci sledovat premiérově 26. 3. 2020 ve 21.35 na televizi Prima.

Související články

Další články